Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt olyanok rajtam...

Vannak itt olyanok rajtam kívül akiket frusztrál az hogy gyenge autóban ülnek, és nyugodtabbak ha erős autót vezetnek?

Figyelt kérdés

Gyenge autóban pl. nekem magas a vérnyomásom, mindig az az érzésem a többiek lenyomnak el akarnak taposni, meg én is taposom pedált de nem emgy az autó, emiatt mindig feszült vagyok, de ha erősebb autót vezetek (2-300 lóerő felett) mindig lenyugszom és szépen nyugodtan tudok vezetni.

Más is van így ezzel?



2014. aug. 16. 13:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Más normális.
2014. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 dirtboy ***** válasza:

a közút nem versenypálya nem kell 4másodperc alatt 100on lenni,én faluban is 60al megyek 50helyett szóval felőlem be állhat mögém egy aventador is leszarom,ha akar majd kielőz,most én ilyen miatt mire fel legyek ideges vagy feszült?

rakj be egy jó cd-t hallgasd aztán sz arj le mindet mint én,sokkal nyugodtabb leszel és az árokban sem fogsz kikötni.

2014. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem az, hanem az idegesít, hogy nem úgy "veszi a lapot" az autó ahogy elvárnám. Pl hiába taposom ap edált a padlólemezbe csak a motor morog nem megy az autó, és az autó dinamikája összeütközik az enyémmel, mivel nem engedi meg nekem azt a gyorsítást az autó amit elvárnék tőle.

Ez frusztrál leginkább. Mintha korlátoznának téged.

Egy erős autó azért jobb, mert bármit megenged, te osztod be milyen erőt szeretnél.

Csak kíváncsi vagyok más is van-e így ezzel.

A másik meg az, hogy gyakran letolnak ha gyenge autót vezetsz :D Mondjuk ln elengedem őket :)

2014. aug. 16. 13:45
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántó szándékkal írom amit írok.

Sok ilyen ember van ám az utakon mint te. Akinek pszichés problémái vannak, az megesik hogy az autó méretével, erejével, stb. próbálja ezt kompenzálni. Nem vagy ezzel egyedül.

2014. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
A veszélyes része ott kezdődik a dolognak hogy a Kreszt is egyfajta korlátnak éled meg. Lehet hogy általánosítok, ezért elnézésedet kérem, mindössze az általam megfigyelt dolgokat összegzem.
2014. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 dirtboy ***** válasza:

szerintem ez gyerekes probléma,bolhából csinálsz elefántot.

az emberi agy van olyan fejlett hogy egy ilyen kis eltéréssel megbirkózzon.

tudod hogy nem az erős autóba ültél be hanem a gyengébbe,aszerint is vezesd,ilyen egyszerű a dolog.

nem értem ha tudod hogy a gyengébbe ülsz akkor minek várod hogy akár padlózásra is meginduljon mint a rakéta.

fogaddal hogy ez ilyen és kész,aszerint vezesd vagy ne is vezesd ha ennyire zavar.

vagy gondolj arra hogy legalább kevesebbet fogyaszt,bár ha túrod neki akkor a gyenge is kajál mint állat.

2014. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ez ne frusztráljon - legyél bölcsebb.

Én sem úszom 1 percen belül a 100m gyorsot, mégsem haragszom az úszógatyámra.

2014. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van :)

Akkor inkább járok bicajjal az legalább megy mint a meszes, legalábbis érzetre :)

A kocsit meg elcserélem egy A8 w12 Langra ha lesz pénzem :D

2014. aug. 16. 14:00
 9/27 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha gyenge az autó, de ettől nem vagyok frusztrált, nyugodtan megelőzhetnek. Szóval veled van a baj :D
2014. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
engem is nyugodtan megelőzhetnek nem az előzésről volt szó hanem a gyenge kocsiról
2014. aug. 16. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!