Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf IV 1.9TDI 81kW 151ezer...

VW Golf IV 1.9TDI 81kW 151ezer km-rel 3600€-ért szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Mármint árra biztosan jó, de a km-ről mit gondoltok, valós lehet? 2000-es kiadás. Optikailag nem látok kivetnivalót a képeken, egyedül a váltógomb van kicsit lekopva, meg a kulcsokon a vw logó, de ennyi belefér nekem, ha nagyon zavar le tudom cserélni. Első kocsim lenne, több golfot is nézek, de valamiért ez fogott meg az összes közül, árban is jó, ha tényleg igazak az adatok, Olaszországból lett behozva, 1 előző tulajjal. Válaszokat előre is köszi, 19F.

2014. aug. 6. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:

az autókereskedők nagyon rafinált emberek (persze nem mindegyik).

Annyi trükk van amivel át tudják b...ni az embereket hogy az eszméletlen.

Ezért nem lehet biztosra menni a km állással se.

2014. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
illetve van még egy másik verzió, ami 4000€, 85kw, szintén első tulaj, itt is csak a rádió körüli panelen látok karcolásokat meg a hamutartó tetején a képeken, optikailag itt se látok mást, mind a két kocsi bazárból lenne, nem magánszemélytől.
2014. aug. 7. 00:00
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen, szervizkönyv van mind a kettőhöz, de amennyi km a golfokban benne szokott lenni külföldön, nem tudom higgyek-e a dolognak, vagy inkább adjam lejjebb a mércét, bár a golfok már nagyon régóta tetszenek, de csak a 4-es szériától kezdve.. :D
2014. aug. 7. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen paraméterekkel bíró Golfok odakint 3000-5000 euro között mennek. Akár még reális is lehet a 3600-4000 euros ár mellett a futás.
2014. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:

14 éves autó!!a 351 ezer Km sokkal reálisabb.sokba is kerül,drága is.németben találsz 5-ös golfot ennyi pénzért,válogathatsz közülük,van kínálat.

[link]

2014. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, ezzel a külföldi behozattal csak az a baj, hogy jópár száz eurót még rákölthetek az átíratásnál a kw miatt, szlovákiai vagyok, Mo.-n nem tudom mi a helyzet, de itt 80-85kW között 150€, innen meg már csak szalad felfelé az ár, arról nem beszélve, hogy 80kW alatti átíratásnál is 400€ csak a papírozás.
2014. aug. 7. 10:43
 7/7 Mpille válasza:
kamionozok Olaszországban hetente ingyen sem kéne onnan használtauto inkább németben gondolkodj
2014. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!