Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen japán kocsiból érdemes...

Granitis kérdése:

Milyen japán kocsiból érdemes "tuning" autót készíteni?

Figyelt kérdés

Szóval fel szeretnék újítani egy kocsit és motorikusan és mindenhogy megdobni egy kicsit. Milyen autókból érdemes ebbe belefogni???

a márkák amikre gondoltam:

Nissan

Honda

Mazda

Mitsubishi

Toyota



2014. aug. 4. 22:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A fékek mindig típusspecifukusak, szóval szerintem a szíved mélyén már eldöntötted, mit akarsz venni. (Mondjuk megint előhuzakodhatnánk vele, hogy egy műterem közepén álló dísztárgyra minek ilyen komoly fék, de nem akarunk mi felbossszantani, úgyhogy nem).
2014. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én egy CR-X hez néztem a fékrendszet ez igaz :)
2014. aug. 5. 10:34
 23/26 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenhol szerintem egy jó fékszetten van a hangsúly és arra kell a legtöbbet áldozni mert nem elég ha megy a vas de meg is kell állnia
2014. aug. 5. 10:35
 24/26 anonim ***** válasza:
Az nagyon olcsónak látszik. Én ugyan BMW-hez néztem, de kb. egy millióba kerül egy fékrenszer.
2014. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Vesóka válasza:
Suzuki Swift GTi! ...hát mi más? :D
2014. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nissan 350z
2014. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!