Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen japán kocsiból érdemes...

Granitis kérdése:

Milyen japán kocsiból érdemes "tuning" autót készíteni?

Figyelt kérdés

Szóval fel szeretnék újítani egy kocsit és motorikusan és mindenhogy megdobni egy kicsit. Milyen autókból érdemes ebbe belefogni???

a márkák amikre gondoltam:

Nissan

Honda

Mazda

Mitsubishi

Toyota



2014. aug. 4. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen csakis Honda Civic lehet az alap!

:D

2014. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Mind jó alap..

Bár a toyota az kissé drága mazdából meg nem nagyon csinálnak tuningokat valamiért.

Sok sikert..

2014. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én elősször a Honda CR-X re gondoltam meg a Mitsubishi Lancer-re. Egyébként az alap terv az lenne hogy belőni egy kocsit 4-600k között és durván 2 év alatt kocsit csinálni belőle
2014. aug. 4. 22:31
 4/26 A kérdező kommentje:
Oh a kocsival Tuning Showra meg ilyenekre is el szeretnék járni nem csak felvágni a haveroknál hogy "Né má' mim van"
2014. aug. 4. 22:37
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen akarod csinálni, akkor elsősorban ne elsőkerekes autót vegyél, egy igazi versenyautó hátsókerekes.

Ami először eszembe jutott a Toyota Corolla AE86.

2014. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz tuningolni rajta? Teljesítményt, vagy csak fel akarod csicsázni? Igazából mindegyik gyártónak vannak jó modelljei, de így elég tág a kör, nem mind1, hogy egy 1.4-es toyota corolláról beszélünk, vagy egy 2 literes turbós celica-ról mondjuk.
2014. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mind a kettő lenne benne. Nem a nevetséges "Pistike tuningról beszélek" hanem komoly gépet akarok összerakni ami megy is jó a hangja de mind emellett azért van egy megjelenése is mert kiröhögnek egy bemutatón ha csak a belsőre megyek rá. Egyébként én gondolkodtam a régi klasszikus Toyota MR2n
2014. aug. 4. 22:54
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
húzott swift vágott kipufogós civic chippelt toyota yaris nagy a választék
2014. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Oh vagy egy Celica.. Az külsőleg is elég esztétikus darab. Nem szeretnék 1.0 GLX Swift efektet
2014. aug. 4. 22:56
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
vagyél egy r34-es skyline-t :D-
2014. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!