Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Omega/bmw tds uzemanyag...

Omega/bmw tds uzemanyag rendszer?!

Figyelt kérdés

1es porlasztobol az adagolon, 1 csatlakozon keresztul megy vissza a tankba a resolaj.

viszont az 1esnel lehuzva a csobe fujva mintha el lenne dugulva, ott az adagolonal van vmi nyomas tarto, vagy az csak 1 sima eloszto es dugulasom van?

szethuzva elinditva a gazolajat visszafele nyomja eleg erosen nem a tankba. normalis, h ekkora visszafele nyomas megy a resolajcsovekre?


2014. júl. 25. 09:03
 1/5 kata kata ***** válasza:
Az adagolónál van egy visszacsapószelep.Teherautóknál van még kézi tápszivattyú,és amikor légtelenítésnél pumpálod a már légtelen rendszernél,lehet hallani a jellegzetes hangját ahogy működik.
2014. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azt ertem,

adagolobol jon ki a csavar, ilyenbol van 2 rajta: www.sylkamodell.hu/images/T/sh_engines_uzemanyag_cso_csatlakozas.jpg

1ik a porlasztok resolaj csatlakozo vegere, masik a tankba megy. elvileg a 2 cso meg az adagolo ki direktbe van.

2014. júl. 25. 12:04
 3/5 kata kata ***** válasza:
Ezeknek az a szerepük,hogy a megfelelő nyomáson tartsák az adagoló felé az üzemanyagot.Ha meghaladja a beállított nyomást akkor a felesleges üzát.vissza ereszti a tankba.úgyhogy teljesen normális a"nagyobb" nyomás.
2014. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

en azt hittem ez a nyomastarto, adagolon belul van, majd ha tudom, lefotozom azert mire gondolok.

koszi a segitseget.

2014. júl. 25. 14:37
 5/5 kata kata ***** válasza:
Teherautóknál kívül van ,egyszerű a cseréje ha elromlik.
2014. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!