Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL BOLONDOK FIGYELEM!...

OPEL BOLONDOK FIGYELEM! Hogyan tudnám ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
91es A Vectra GT-m van, c20ne motorkódú, de az egyik cimborám vett egy preludeot, ami úgy megy el mellettem, mit TU-144-es a sebesült vadlúd mellett. Ezt érthető okok miatt nem hagyhatom. Milyen átalakításokat lehetne egy c20xe vagy egy c20let motort belemenni? Vagy ha nem találok csak xe-t, arra később fel lehet tenni a let turbojàt? Lécci valaki segítsen, annyi mindent hallok ebben a tèmábanTovábbá kétszer felforraltam a vizét a vekinek, mennyire könnyen lesznek ezek hengerfejesek? Érdemed lenne legalább hengerfejtömítést cserélni?

2014. júl. 21. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

jobban jarsz ha autot cserelsz, bar ha attudod lokni muszakin, min mas autoban 2 nap alatt kicsereltuk a motrot.

veszel 1 klont nemetbol, aztan vagy azt hasznalod c20let el vagy attpakolod bele.

2014. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de az átpakolás része nem tiszta, mert ha veszek egy motort, állítólag ki kell cserélni a kábelköteget, még a motorvezérlőt, annyian csinálnak ilyet, valaki csak tudja hogy mi kell még maga a motoron kívűl, kicserélni nem gond motorkerékpár szereplőként van hozzá némi affinitásom, műszakit meg megoldom ;)
2014. júl. 21. 21:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért, nem tudom hogy kell kikapcsolni ezen a blackberry sz*ron
2014. júl. 21. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Kell egy komplett motor váltóval, tartóbakok, féltengelyek, kábelköteg, ecu... Nem lehetetlen, de ez így kb egy vagyon lesz meg home made üzemmódban minimum egy hét szívás.


Az XE-t ne akard turbósítani, mert az nem csak annyiból áll, hogy feldobod rá a csonkot meg a turbót, sok mindenhez hozzá kell nyúlni, az több százezres móka lenne.

2014. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi ugyanazt raktuk, igy ehhez nem tudok szolni, de sztem kabelnak jonak kell lennie.
2014. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Asszem az xe-n vannak olyan jeladĂłk, amik az ne-n nimcsenek, ezĂŠrt nem jĂł sem a kĂĄbelkĂśteg, sem pediglen az ecu...csak azt hallottam hogy ezeket kell cserĂŠlni ĂŠs kĂŠsz, azt hogy igaz e, nemtudom
2014. júl. 22. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy allsz?
2014. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!