Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 GLS plusz erő?

Suzuki Swift 1. 0 GLS plusz erő?

Figyelt kérdés

Tudom 1.0-ás de nagyon jó motorikusan és ha kell megy is :)

Ez van, ezt kaptam első kocsinak és szeretem!

Nos a kérdés hogy hogyan tudok némi erőt belecsempészni eme jószágba? :)

Meg hallottam hogy 1.3-as blokkot is lehet beletenni de az mivel jár, és mivel lesz jobb kocsi? Valaki kitudná ezt nekem jobban fejteni?



2014. júl. 20. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
SZóval nem az autód gyengécske, hanem nem "papásan" kell használni. Pénztárcakímélő üzemmódban (kis gáz, 2000 felet felkapcsolás) kinő az ember fejére a Skodás-kalap (idősebbek tudják miről beszélek), ha nem finomkodsz vele, meg fogja mutatni hogy menni is tud.
2014. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez jogos, a kis Swift motor szereti, ha pörgetik, de persze nem azt, ha tartósan magas fordulaton pörög. :)
2014. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tartósan magas fordulaton nem tud pörögni. 6500-nél leszabályoz. Az pedig még nem számít magasnak.

Elméletileg egy ekkora blokkból más vezérléssel (erősebb szeleprugók, meredekebben nyitó, és több összenyitást adó vezérműtengely) 10 000-ig felengedve a fordulatszámot ki lehetne préselni kb. 100 lóerőt. Na az már kicsit megviselné tartósan. De az, hogy 4-en ülnek benne, és ötödikben téglát tesz a gázra, aztán megy amennyit tud, az meg sem kottyan neki, ebben az üzemmódban is kimegy a világból. Az az 50LE, amit lead, ekkora blokknál abszolut nincs határon, bőséges hűtési és mechanikai tartalékok vannak (minden kibír többet, hajtókarok, csapágyak, dugattyúk).

2014. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a elsőnek igaza van, ajánlatos megszívlelni...


az autó minden része összhangban van...motor teljesítmény, fék mérete, rugók, kaszni mérete, stb...


lehet csiptuningot kérni, ebbe talán nagyonjó esetben tíz lovat tudnak még varázsolna..talán...és? akkor mi lesz? azt látja valaki? akkor következik a hangos kipufogó? mert az is kell..

aztán? hogy sokat fogyaszt? plána 1.3-as blokkot...jééézusom...ki bíztatott ilyen hülyeségre.? amúgy sem lenne forgalomképes, nem kapna engedélyt.

sőt, a csiptuningot is észreveszik a műszakin.


a megoldás pofonegyszerű: nagyon jó motorolajat bele, viszonylag jó benzint, aztán lehet nyomni.


ez az 1.0 GLS(is) mindent kibír...



ne feledd: powered by jobbláb!

2014. júl. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi minenkinek! :)
2014. júl. 24. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!