Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó motor a simson s51b?

Jó motor a simson s51b?

Figyelt kérdés
Van a bátyámnak egy simson s51b-je és a hamarosan megveszem tőle és azon fogok megtanulni motorozni, szóval jó a simson s51b egy kezdőmotorosnak és milyen az útartása?
2008. aug. 1. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
minden 50ccmnél jobb a simson, még a szétküldött tuning gépek is, robogótól óvjon az isten ha élménymotorozni szeretnl
2009. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vedd meg, errefelé nemsok eladó Simson van, és én kénytelen voltam megvenni egy 16 éves sráctól egy tuningolt gépet, de imádom és semmi baja, meghálája, ha gondoskodsz vele. :) én csak kipucoltam, gyertyát cseréltem, meg olajat cseréltem (természetesen váltóolaj) Jobb, mint bármelyik robogó, és le is főzi őket :P
2009. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem sokkal jobb a simson mint egy robogó. Sokkal kevesebbet eszik.
2010. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Tökéletes!Nekem is simom van, én is most tanulgatok motorozni eddig kocsival toltam, de most a motor is megfogott.Kicsit érdekes az auto után, de a kismotorok között a simo az egyetlen ami jó.A többi motor persze jól néz ki, de ahogy előttem is írták tuningolt fos mindegyik!Rabogót azt én sem ajánlom!Olyan mint valami WC .Havonta legalább 2 szer nézzd átt, amit szükséges cserélj rajta, és becsüld meg! Egy életen átt kibírja ha jól bánsz vele!
2010. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha skf csapágyak vannak benne,és a blokk belűről gondosan össze van rakva,akkor évekig kiszolgál téged.Jó kis motor.Az út tartást illetően csak a éles kanyarnál kell vigyázni könnyen kisodródik.
2011. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Vedd meg nyugodtan barátomnak egy nagyon jó állapótú Simsonja van, jó motor, nagyon nagy feeling vele motorozni :) A robogó szerintem nem motor, az arra való hogy elmenj a boltba, hozz kenyeret, és irány haza..
2011. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!