Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó motor a simson s51b?

Jó motor a simson s51b?

Figyelt kérdés
Van a bátyámnak egy simson s51b-je és a hamarosan megveszem tőle és azon fogok megtanulni motorozni, szóval jó a simson s51b egy kezdőmotorosnak és milyen az útartása?
2008. aug. 1. 14:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
jó motor nagyon, kezdőnek is jó, csak elején nehéz megtanulni a váltást, és jogsi nélkül közuton ne motorozz mert megbüntetnek és 2 évig eltiltanak a jogositvány szerzésől
2008. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Abszolút jó motor, megtanulni tökéletes.

Az úttartása is jó, jól kanyarodik meg minden.

A kuplungot pedig meg kell szokni.

2008. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha jó a váltója azon nem sokat kell tanulni, mert egyértelműen kapcsolható, ha meg egy jó erőben lévő darabon lefullad annak gratula, inkább roller való neki! Amúgy a kuplungja a legjobban adagolható az összes szoci gép közül, ezért az sem igényel megszokást. A fékkel nem szokott probléma lenni de figyelj rá mielőtt komolyabban felgyorsulsz!
2008. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jah jah amikor tanulgattam vele menni akkor mintha az elsőfékje elég gyenge lett volna még kis sebeségnél is
2008. aug. 1. 19:31
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
A szimó kiváló motor tanulni. Ez motor. Nem robogó, nem bicikli, csak épp kicsi. És nagyon jól megtanulhatod rajta a szerkezetek működését, karbantartását, javítását. Láttam már olyan embert, aki egy csavar meghúzása, vagy egy légszűrő tisztítás miatt rohant a szervízbe sokezreket fizetve. Nos, neki nem szimója volt...
2008. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
a Simsonok ha karba vannak tartva tökéletesek. de báttyám egyszer vett egyett aminek a külseje fel lett újítva , de amotorja kritikán aluli. jól nézd meg hogy milyen, de gondolom báttyád csak nem akar átvágni:)
2008. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem akar átvágni sőt rendesen karban is tartja és a blokk az ami a legtisztább a motoron:) szószerint
2008. aug. 1. 22:56
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Teljes nyugalommal azt mondom , hogy vedd meg . (Természetessen reális áron ) Olcsón javítható , alkatrész szinte mindig lesz hozzá . Könnyen vezethető .


Csak előnye van . Sok sikert .

2008. aug. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
80%

jó motor, strapabíró és tökéletes kezdőmotornak

nem robogó és megtanulhatsz váltani...

ahogy tapasztaltam minden simsonnak lelke van az enyémet 2 hetente szereltem:) , de van amely gyötörés alatt is éveket kihúz. én már kiőttem

neked sok sikert, és jó motorozást

2008. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Igen jhó moci a simson csak eredeti állapotút kell venni és nem tuningolt szarokat....ennyi a titka
2008. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!