Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitúl lehet az, hogyha beránto...

Mitúl lehet az, hogyha berántom a hátsó dobfékemet a robogómon, akkor ki akar csúsztni a kerék?

Figyelt kérdés
Meg kellett állnom hirtelen, és ahelyett hogy megállt volna elcsúszottt a kerék, és burultam vele. Ha jól emlékszem főleg a hátsó féket húztam!amúgy 1 hete vetem és használt motorról van szó

#motor #burulás #hátső fék
2014. jún. 25. 18:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
bazz biciklizés és motorozás között óriási különbségek vannak! Biciklizésnél bebaszhatod mindkét féket, úgy ahogy csak zörren, mert ritka, hogy utána nem bírod megtartani a kezedben a kormányt, de itt más a helyzet, lassan amúgy kezdek ráélrezni a fékezésre, már gyakorolgattam a dolgot köszi mindenkinek a tippeket!
2014. jún. 29. 11:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak tudhattad volna a biciklis példáról, hogy a hatsó féket nem húzzuk tövig, mert blokkol a kerék...
2014. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!