Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Milyen helyet...

Motorosok! Milyen helyet foglal el az életetekben a motorozás, hová rangsorolnátok? Ki mennyire tartja fanatikusnak magát?

Figyelt kérdés
Még annyi, ki mennyi időt tölt ezzel?
2014. jún. 17. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam fanatikusnak, de sok napot a motorozásnak köszönhetöen tudok úgy jellemezni, hogy csodás nap volt/eszméletlenül jó volt ez a pár óra! Ha melegebb van 20 foknál, és van szabadidöm, szivesen megyek ide-oda a barátnömmel is motorral. Szeretem, ha hozzámsimul :) És sokkal nagyobb élmény, mint autókázni 70 lóerövel klíma nélkül. A gáz rácsavarása is egy nehezen felejthetö élmény, rá lehet szokni, és a döntögetés is nagyon élvezetes. A-ból B-be jutáshoz is használom gyakran, sokkal jobban szeretek motorral menni bárhova, mint autóval. És egy-egy párszáz kilométeres túrával is sok jó élménnyel gazdagodok :) Nagyon szeretek motorozni, nagy érvágásnak tartanám, ha mától kezdve be kéne fejeznem, viszont ki tudnám heverni.
2014. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Istenem bár ott tartanék hogy lerakhatnám motorra a jogsit. Előző, nagyon tetszett az írásod! Milyen típusú motorod van?
2014. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen megvisel ha jó időben nem motorozhatok legalább hetente egyszer. Miután motoroztam azután megint kerek a világ egy kis ideig.
2014. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az autó az első, abban vagyok fanatikus, de volt már vagy 10 motorom is, illetve most is van kettő (GSXR 1000 és CR 250), mégsem mondanám magam fanatikusnak, de számomra élmény a motorozás. Alapból autóval járok, de van olyan nap, hogy előveszem a motort, és mindenfelé azzal megyek, meg motorozgatok céltalanul is, és valóban a motorozás teljesen kikapcsol, megnyugtat, olyankor semmi egyéb nem jár a fejedben, csak a gondtalan motorozás.
2014. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi, második! :) Honda CBF 600S. Nagyon szeretem, tényleg szinte mindenre alkalmas motor, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom! :) Első voltam.
2014. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, továbbiak jöhetnek még!

#2! Most még én is hasonló helyzetben vagyok, egyéb okok miatt, de azt tudom tanácsolni, ne add fel, mert ha nagyon akarod, úgy is sikerül! Én így állok hozzá. Sok sikert neked, a többieknek pedig balesetmentes közlekedést! :)

2014. jún. 18. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem még nincs jogsim motorra, így csak a barátommal tudok menni. Ő szeretett volna már nagyon régóta egy gyorsasági motort tavaly meg is vettük. Én ekkor még nem voltam annyira elragadtatva, nagyon görcsösen ültem mögötte. Mára már elmúlt és sokkal többször akarok menni mint ő. :) Rendesen rosszul érzem magam, ha jó idő van és nem megyünk motorozni, vagy autóval megyünk. Mindig bámulom a motorosokat a kocsiból és sóvárgok :D tudom hülye vagyok....


Lehet kéne egy jogsi és egy saját motor, csak attól félek, hogy nem bírom el és pl egy piros lámpánál elpuffanok vele oldalra :D

24/L

2014. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!