Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozás utáni reszketés...

Motorozás utáni reszketés normális?

Figyelt kérdés

Régebben 2 évig simsonoztam, aztán leálltam vele vagy 3 évre...

Most szereztem egyet, megcsináltam, a végsebessége 73 km/h.

Első utamon kihuzattam ahogy csak bírta, azonban mikor leszálltam, remegett a kezem, és felvoltam perzselve az adrenalintól.

Ez normális?

nem kellett volna már megszoknom annó? :D



2014. jún. 13. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális :D Simsonozni élmény:D Én is most jöttem vissza egy oda vissza 10-10 km-es útról. És fasza volt:D Bár én a hidegről reszkettem egy kicsit mert most eléggé lehűlt a levegő. Egy szál pólóban nem volt egy nagy meleg:D és azért 3 év kihagyás nem kevés.
2014. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Na én tél végén végigmentem a nagykörúton. 4-6 villamos vonala. Na de 170-180-al. Pirosokon át meg minden. Üllőitől egész a Nyugatiig így mentem. Westend előtt megálltam. Úgy reszkettem, hogy azt hittem leesnek a testrészeim a rázkódástól xD
2014. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen de ahhoz motor kell min egy 600 seggrakéta vagy egy 250 2t üzemórás dög
2014. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam :D

Azt hittem valami baj lesz :)

2014. jún. 14. 02:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy hozzászokva a "sebességhez" meg magához a motorozáshoz. Az egészet valami nagyon nagy stresszfaktorú dolognak éled meg. Nálam akkor volt ilyen érzés mikor először erős autót vezettem (100 lóerőset az 54 után).
2014. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 58 lóerős autóm után vettem egy 110 lóerőset és nyomatékban is majdnem háromszor akkorát. De azért nem olyan óriási a különbség, szerintem. Igaz hogy normálisan szoktam közlekedni, nem padlógázon.

A 110 lóerős jobban gyorsul, emelkedőn nem kell visszaváltani, dinamikusabban lehet vele haladni, de messze nem egy F1-es versenyautó. Ma már teljesen átlagos egy 100 lóerős autó. A "nagy" autók simán állva hagynak vele.

Szóval nekem nem volt olyan drasztikus a különbség, hogy remegjek a stressztől. Inkább mikor vezetni tanultam és először mentem ki élesben a forgalomba, akkor volt kicsit ilyenem.


# 2-es! Te vagy egy nagy kaumgép vagy, vagy egy ritka nagy barom. Nem tudom melyik a rosszabb. Talán inkább az utóbbi mert az előbbivel legalább nem nyírsz ki senkit.


Kérdező! Nyugi, előbb-utóbb megszokod és elmúlik.

2014. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem reszkettem de be voltam tojva mikor a hülye haverom vagy 6 éve mikor még épp csináltam M-re a jogsit elvitt a simsonjával. Azt hittem meghalunk tőgázon, földúton.


Bicikli és Komar után haláli volt a Simson :)

2014. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
haha elhiszem :DD
2014. jún. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!