Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minden szoptatás után remegek,...

Minden szoptatás után remegek, szédülök, tök kába a fejem, hiába eszek előtte úgy érzem mire végzek, hogy éhes vagyok, de mint aki nem evett 2 napja. Ez a belső reszketés meg meg is marad egy ideig. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
iszol eleget?én szoptatás előtt mindig megiszok 1-2 pohár vizet,vagy teát,almalevet,mert nekem is ilyen tüneteim voltak.a vérnyomásomra gyanakodtam,de az rendben volt.ezt vettem észre,hogy így jobb.
2010. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez talán nem is a szoptatástól van.
2010. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is megéhezem közben, de leginkább megszomjazom, mint aki azonnal szomjan hal. Vagy 2 pohár vizet meg is szoktam inni egy szoptatás alatt.
2010. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Mennyi idős a babád?

Az elején nekem is volt ilyen, de elmúlt, amikor megerősödtem fizikailag.

Nagyon sokat kell pihenni, lehetőleg a baba ellátásán kívül semmi mást, ha megteheted és van segítség.

Szedd a terhesvitamint tovább, esetleg nézesd meg, ha kell vasat, akkor azt is. (Én is szedem, pedig már 9 hónapos a babám -a második)

Inni is sokat kell, előtte, közben és utána.

gyanítom, hogy kimerítő szülésed volt.

2010. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vérszegény vagy és azért van ez. Ha vasat nem is, legalább egy ideig amíg el nem múlnak a tüneteid szedj terhesvitamint.
2010. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ilyeneket éreztem, de csak kb. az első két hónapban, utána elmúlt.

2010. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam ehhez hasonlóra megoldást jelentett a terhes-vitamin újbóli szedése.


Egy vérképet csináltathatnál!

2010. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kb.én is ezekre gyanakszom.Folyadékot próbálok sokat inni,viszont vérszegény voltam a terhesség alatt is,a szülés után 96-os hemoglobinom volt.Gondoltam én is,hogy kellene egy vérkép,jövő héten el is megyek.Pihenni nem nagyon tudok,5,3 évesek a lányaim,2,5 hós a kisfiam.Férjem külföldön dolgozik,2 havonta van itthon,épitkezünk,ami teljesen rám maradt.Lehet kimerült is vagyok.De azért remélem majd szép lassan nekem is megszűnnek ezek a panaszok.
2010. máj. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!