Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek az autók közül szerintete...

Ezek az autók közül szerintetek valamelyik jó vétel lenne? Www.Hasznaltauto.hu/auto/bmw/5-os_sorozat/bmw_5-os_sorozat_5 30d_automata_8_legzsak_18_alufelni-7985752 www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/525/bmw_525d_navi_start-stop_pd c_-7995281

Figyelt kérdés
Mostanában venném meg. Autószerelő ismerősömmel mennék megvenni. Honnam tudhatom hogy valoban annyi kilométer van benne amennyit írnak? Azt írják az elsőhöz hogy most volt szervizelve és sok mindent kicseréltek benne . Sokat rákéne még költeni? És szerintetek egy évig elmennek ezek költségmentesen ha évi 20ezer kilométert megyek vele ?
2014. jún. 16. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
majd ha tudsz normálisan linkelni talán segiteni is lehet
2014. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szinte biztos nem annyi van bennük amit írnak, az meg csak jó duma hogy most volt szervizelve és sok mindent cseréltek. ha én el akarok adni egy autót, nem fogok előtte százezreket rákölteni, csak amit muszáj...
2014. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
amúgy be se jönnek a linkek, meg se lehet nézni.
2014. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

De miért akar minden kispénzű magyar bmw-t?? Komolyan, ez valami becsípődés, vagy mi? Aztán itt kérdezgeti az összes, hogy sokat rákéne költeni? Elmennek költségmentesen? Azt egy 5-ös bmw-ről van szó, ami egy luxusautó.. Komolyan mondom beszarok.


Ha félsz a magas költségektől, vegyél valami átlagos autót, s ne bmw-t, ilyen egyszerű.

2014. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2014. jún. 16. 19:13
 6/17 A kérdező kommentje:
2014. jún. 16. 19:13
 7/17 A kérdező kommentje:
2014. jún. 16. 19:15
 8/17 A kérdező kommentje:
És azért tettem fel ezt a kérdést mivel egy 2006os bmw 118i-m van és az elmúlt két évben olaj, olajszűrő cserén és első féktárcsákon kivül semmit nem kelett rajta csrélnem. És csak kiváncsi vagyok hogy a mostani autómhoz képest amiben már 214 ezer km van mennyivel lehet drágabb egy e60 nak az évi költsége.
2014. jún. 16. 19:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Jah értem. Hát szép kis roncsokat linkeltél amúgy. Egyik jobb mint a másik. Nézd meg az illesztéseket, elől. Törve voltak, elég csúnyán. Mert különben ha nem lenne súlyosan deformált a kaszni, vissza lehetett volna tenni tökéletesen az alkatrészeket. Azért ilyen szarok az illesztések, mert ezek nem sikerültek a fent említett okokból kifolyólag. Gondolom alapból törötten vették meg a kereskedők és a szerelő cimboráikkal a lehető legolcsóbban autó formát csináltak belőlük. Ez bevett módszer. Majd nem győzöl csodálkozni az újabb és újabb szerviz számlákon, amik majd lesznek. Ha egyáltalán lesz pénzed szervizre. Azért ez más kategória mint egy kis 118.. De hajrá, én nem beszéllek le. De 3 millióért már jóval komolyabb autót kapnál ezeknél. Csak hát az nem bmw.. :(
2014. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy BMW-nek nem csak az órája rögzíti a futást, hanem pl a kulcs is. Érdemes lenne elvinni egy szakszervizbe ahol ki tudják olvasni. Persze azt is lehet buherálni, de sokkal nehezebb és nem mindegyik közismert.
2014. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!