Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Yamaha Aerox vagy...

Motorosok! Yamaha Aerox vagy Yamaha Jog?

Figyelt kérdés
Bárki válaszolhat, aki legalább kicsit ért a fent említettekhez.Egy kicsit idősebb jól befutott aerox vagy az új 4-5 éves jog ?
2010. jan. 2. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Aerox alapból sokkal jobb de sokan széthajtják, szóval vigyázni kell milyet veszel

Ha nem fontos a teljesítmény akkor egy Jog is megteszi :)


egyébként nemszeretem a robogókat, a Simsont viszont imádom :)

2010. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
motorosok! ? mértnem inkább robogósok? ég és föld..
2010. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, a simsonban van élvezet. ;)

Fiú haverjaim, csak azért nem nagyon szeretik a robogót, mert nincs váltó rajta, stb.Egy robogón meg ülni kell, és húzni gázt.


A kérdés csak azért, mert gondolkodom azon, hogy a Jogot lecserélném aeroxra, nem hajtanám szét.Csak külsője, ereje miatt tetszik jobban. :)


várom még a válaszokat!!

2010. jan. 2. 22:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy motoros is érthet hozzá, tud véleményt adni.:S
2010. jan. 2. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Aerox!!!!!!!

Egyértelmű.

Am én is nagy simsonos vagyok!

2010. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő fekvő minarelli ha jól tudom, szóval szerintem csak az állapot a lényeg. Amúgy ha magas vagy és hosszú a lábad ne vegyél aeroxot, alig lehet rajta elférni, legalábbis én nem fértem el haverén, beakadt a lábam az idomba. (187 cm) Amúgy miért nem vegyel akkor már egy ötvenes motort? Olcsón lehet hozzájutni, és sokkalta élvezetesebb. Ha kell a tárhely, max szerelsz hátra egy dobozt.
2010. jan. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az aeroxok nagyon széthajtott motorok. A jog és az aerox blokkja ugyan az csak a jogból van vizez meg léghűtéses, az aeroxból meg csak vizes van.

Nem hiszem hogy azért mert sportosabb az aerox jobban is megy.

Aeroxhoz könnyebb kapni lámpát, burkolatot, műszereket ha elromlik mivel népszerűbb motor.

2010. jan. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

hogy ne menne jobban ember! Aerox és Jog nem ugyanaz a kategória.. Egyébként vegyél Simsont ne robogót, a Simson MOTOR :D


1. voltam

2010. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Robogó párti vagyok, én nem élvezem a simsonokat.:\

nálunk még lány nem vezet ilyet. :D


Am köszi a válaszokat !! :)

2010. jan. 3. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox
2010. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!