Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valakit megláttok egy Bmw...

Ha valakit megláttok egy Bmw 120d mpacket-be akkor azt lenézitek vagy megcsodáljátok?

Figyelt kérdés
ez már egy vagány autónak számít avagy közömbös amit megse nézel vagy hogy ki ül benne

2014. jún. 1. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden autóba benézek függetlenül az autótól (pláne ha motorral vagyok), hogy lássam mennyire bamba a tekintet, mennyit foghat fel a forgalomból, mennyire üres a nézése, kell-e tőle félni vagy nem. Egy egyes bmw amúgy nem azaz autó amit megnézek, percenként szaladgál egy a városban ha átmegyek rajta.
2014. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
vidéken viszont úgy néznek mintha nem láttak volna ilyen autót :D
2014. jún. 1. 00:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán egy M5 vagy M6 szériás BMW t megnéznék, amúgy fel sem tűnik, csak egy kocsi a sok közül.
2014. jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
bmw-nél tudtommal ez a belépő kategória, ezzel együtt a legolcsóbb is(mondjuk 6 misi szerintem nem a legolcsóbb, bár ahhoz képest hogy egy alap 5ös 11 misi...) én nem csodálnám meg.
2014. jún. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos körökben vagány autó, de nekem inkább már "láthatatlan", annyi van belőle az utakon.
2014. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltűnő. Faluban talán azért nézik, mert ott minden idegent megnéznek. Az M packettel úgy vagyok, hogy inkább legyen valódi M-es, ne csak annak látsszon. Mert még valami félkegyelmű (aki nem ismeri a dörgést) azt hiszi, hogy az egy rendes M-es és le akar túrni az útról, aminek baleset lesz a vége.

Amit megnézek (megvizsgálok optikailag), az Porsche-től felfelé (de nem Cayenne), esetleg a különleges, vagy újdonságnak számító újonnan megjelent autókat.

2014. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Nekem volt 2 M3 BMW-m.

Egy E46, és egy F30 as.

Megnézték mindkettőt.

A legelképesztőbb hogy általában a kis autók próbáltak meg agresszívabban vezetni vagy viselkedni ha a tükörben meglátták a kocsit.

De olyan is volt, aki hátulról próbált meg előzni, és mikor mellém állt, beszólni, mindezt egy pár százezres kocsiból.

Ebből van a legtöbb baleset.

A kisebbségi érzetüket az emberek a kocsiban sem tudják levetkőzni, pedig itt már más fizikai erők is hatnak rajtuk kívül.

Nos visszatérve emberünkre, aki megelőzött és bedumált, előzés közben.

Megvártam míg megelőz, majd én is mellégurultam, és mutattam neki hogy nyomja már meg, hogy megnézzük mit tud a kocsi, láttam pakolja ám vissza, nyomja úgy a gázpedált hogy a kocsi alig gyorsul már, 150környékén hova gyorsuljon egy 1.4 es rozsdahalmaz!

erre dudáltam neki egyet, hogy figyeljen, és ledundiztam én is!

Kipörgésgátló ki volt kapcsolva, 150 nél megfüstölt úgy a gumi, hogy emberünk majdnem elveszett a gumiködben, majd rádundiztam és otthagytam a félhomályban.

szóval ha csak optikai tunningos autót veszel készülj fel ilyenekre!

2014. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Én vidéki, pontosabban falusi vagyok. :D Itt, mindenki megnéz mindenkit. Mondjuk egy 1-es BMWét lehet jobban megnéznének. Nem nagyon van erre fele. Újdonság lenne az emberek számára. Itt mindenki azt hiszi, hogy ha BMW, vagy hasonló az nagy autó. Tehát ilyen csoda lenne, nekem is az volt mikor először láttam. Mifelénk az Audik és Volvok a menők. Annyi van mint a sár, tipikus falusi mentalitás :D Szomszédnak Audi van, nekem is az lesz.
2014. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
manapság már egy 3as vagy 5ös bmw se feltünő, annyit látok mint az állat, nem néznélek le meg nem is csodálnálak, inkább csak sajnálnálak (ha újonnan vetted)hogy több mint 8M forintott adtál egy ilyen autóért, ami városba nem ideális a 2 ezres 180 lovas dizel motorjával, viszont utazóautónak se jó, mert ahhoz meg kicsi és nem a legkényelmesebb.
2014. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is falun lakom, a sok birka tényleg úgy néz, mintha még autót sem láttak volna.

Itt szinte csak ladák, f-es astrák vannak.

2005-ös A4-esem van, azóta úgy érzem mintha lenéznének mert megtehetem.

De hát, szarok rá :D

2014. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!