Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon vagy Skoda fabia?

Seat Leon vagy Skoda fabia?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek inkább? És miért?


[link]


[link]


2014. máj. 23. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a technika, viszont a Seat jobban néz ki. Az 1.6 MPI-nek több a fogyasztása mint az 1.4-es Fabiának, ha ez számít.
2014. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És alkatrész árban melyik inkább? Melyik megbizhatóbb?
2014. máj. 23. 15:38
 3/11 anonim válasza:
Attól függ, hogy mire kell. A Seat egy sportosabb autó kisebb utastérrel és magasabb fogyasztással. A Skoda már inkább családi autó, amiben relatív kényelmesen elfér 4-5 ember is, valamint a fogyasztása is jobb.
2014. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Alkatrészárak ugyanolyanok, mivel szinte csak a karosszéria különbözik.

A Seat inkább sportosnak látszódó autó mint tényleges sportos autó. A Fabia meg nem túl családi autó, inkább városi cirkáló.

2014. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Leon nagyobb egy kicsit, nem? Én inkább azt venném.
2014. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
még jó hogy a fabia és a leon nem egy kategória leon=octavia fabia=ibiza de itt a 2kocsi közül egyértelmű hogy a leon a jobb választás
2014. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Seat szeret elromlani.
2014. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Általánosságban ha a két típus közül kéne választanom, én is egyértelműen a Leont mondanám.


Mert: egy kategóriával jobb autó. A nagyobb, erősebb motor jobban mozgatja a kasznit, bár igaz a Leon jóval nehezebb. A két kinézett példányt ha összehasonlítom, a Leon jobb felszereltségű és biztonságosabb is.


Viszont, ennél a Leonnál első ránézésre két furcsaság tűnt fel nekem:

A jobb oldali fényszóró cserélve lett. Az szinte vadi új, a másik már be van mattulva. Nem kizárt, hogy koccantak vele. Ennek nézz utána mindenképp!

A másik a kilométer. Kicsit gyanús nekem hogy egy Németországból behozott autóban 5 év alatt 19ekm van. Tehát kevesebb mint 4000km-t mentek vele évente. Ez feltűnően kevés. Még az itthoni átlag is ennek a sokszorosa évente.

2014. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és a szubjektív véleményem: A Leon szerintem ezerszer szebb. :)
2014. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Összerakási minőségben a Skoda százszor különb a mediterrán trehánysággal összealapátolt Seatnál.

A Seaton mindig is rajtamarad az olasz örökség (régebben a Fiat konszern része volt)

2014. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!