Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ez a Skoda Fabia?

Megéri ez a Skoda Fabia?

Figyelt kérdés
Szerintetek megérné megvenni ezt a Skodát? Mennyire lehet hihető ez a 28.000km? Rohadnak ezek? Meddig lenne még ez autó? Megérné a pénzét?
2014. máj. 16. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
A link lemaradt: [link]
2014. máj. 16. 11:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Évi 4 ezer km, ez akkor lehet ha csak városi furikázásra használta. Szervizkönyv van hozzá, szóval még igaz is lehet. Azt azért nézd meg hogy rendesen cserélte-e az olajat, mert pár ember hajlamos azt hinni csak km-kötött az olajcsere pedig időhöz is kötött.

Rozsdásodni tuti nem rozsdásodik, kínos lenne egy 7 éves VW-terméknek. Ha vigyázol rá még évekig autó, egyszerű technika, nem elromlós. Menj el, nézd meg, esetleg szerelővel.

Arra azért kérdezz rá hogy mire használta, mert abból lehet következtetni hogy igaz-e az óraállás.

2014. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó! Én megvenném. Ezzel a motorral ez nagyon megy.


A kevés KM meg azért van, mert nem mindenki jár még a budira is kocsival(!). lehet, hogy 2. autó volt egy családban, vagy vidéki kocsi volt, ahol nincs távolság és nyáron biciklivel járnak stb.


Egyébként meg tessék: [link]

2014. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A 3.-ik válaszoló nagyon jól mondja
2014. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem igen érdemes megvenni a kis Fabiát. Teljesen jó kis autó. Anyának, Apának is 2003-as évjáratu Fabia van és 41 000 km van benne és eddig szerencsére nem volt vele semmi gond. Igen és szerintem valós lehet az a 28 000 km az autóban. Remélem hasznos volt a válaszom.
2014. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Azért 2007-es autókból 1,5M-ért nagyságrendekkel jobban felszerelt autót lehet kapni erősebb motorral, jobb futóművel.

Ennek a nagy előnye a kevés km. Szerintem emiatt is árazták be így.

Ettől függetlenül nem lehet rossz vétel annak függvényében hogy mire kell. Általános városi használatra, néha egy-egy pár vidéki kiruccanásra teljesen megfelelő.


A # 3-as válaszolónak üzenem, hogy nem járok a budira is kocsival. Egy héten két(!) alkalommal használom az autót. Egy héten 5 napot csak áll a garázsban. A munkahelyemre tömegközlekedéssel, busszal járok. Sőt, még bevásárolni is a messzebb lévő bevásárlóközpontokba is buszozni szoktam és kézben cipelem a szatyrokat.

Így szalad bele az autómba évi 25.000km simán.

2014. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!