Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri felújítani egy skoda...

Megéri felújítani egy skoda 440-est?

Figyelt kérdés

Apám szerint 1981ben volt utoljára beindítva azóta áll egy fészerben letakarva.


KB mennyi pénzbe kerülne

A kasznit futóművet féket megoldom én magam (kivéve festés)

Motor váltó vezetékek szakember bíznám.


2014. ápr. 21. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés milyen állapotban van, ha jó állapotú és olcsón felújítható, akkor akár komoly összegeket is lehet vele kaszálni... ha ilyet találnák én tuti felújítanám, ha olyan állapotban van, aztán utána meg gondolkodnék, hogy megtartsam és gyönyörködjek benn én vagy adjam el jó pénzért. :)
2014. ápr. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Ha a kasznit a feszerben mar atmarta a csirkesz*r, akkor nem. Egyebkent uccu neki, miutan informalodtal rola, h a kocsid felujitva mennyieret eladhato, vagj bele.


Tobb helyrol kerj arajanlatot. A karosszeria reparalasa -allapottol fuggoen- csillagszati osszegbe is kerulhet. Nezz utana a Skoda klubban, h tudnak-e Neked infoval alkatresszel evvel-avval segiteni.


Jo munkat!


R.

2014. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyiert adod el igy , hogy nincs felujitva?
2018. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!