Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3, Golf 5, Seat leon...

Mazda 3, Golf 5, Seat leon 2008 melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 08:11
 1/8 anonim válasza:
Golf5
2014. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem rossz autó, én a Mazdát választanám. A másik két autó is tisztességes, minőségi, de nekem kicsit unalmas és egysíkú a VW konszern.
2014. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Mazdára szavazok. Biztonságos és megbízható.
2014. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is a Mazdát ajánlom.
2014. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mazdából a 6-os az ami ér is valamit.A 3-as az nudli. Meg egy kocsinál nem csak a külsőt és a fogyasztást kéne nézni, hanem törés esetén hogy tudsz kiszállni a kocsiból.
2014. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen Mazda 3. Az 1,6-os benzines nagyon fürge, és tényleg egy jó, igazán megbízható autó. Naponta használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A fogyasztása 8-liter körüli, de a lábad súlyától függ. Ha nagyon odafigyelsz, és le akarod tornázni, akkor 4 liter körül, de normális használat mellett lehetetlen. A 6-7 reálisabb, ha odafigyelsz, de nem csordogálsz. 200 000 km alatt a motor még mindig élénk, utcán aludt, és még nem rozsdásodik. A kötelezökön kívül nem sok mindent kellett cserélni.
2014. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy Leon a többi unalmas autó a Leon meg gyönyörű ..
2014. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Neked unalmas a többi, és gyönyörü a Leon :) Ugyanis a szépség relatív. Egy átlag ember, aki jó autót akar, az golfot vesz a 3 közül. Szóval az emberek nagy része. A Leon szintén jó autó, de kevésbé fiatalos szerintem, nekem inkább az tünik unalmasnak kicsit. Nem tehetek róla. De ettöl függetlenül jó autó, biztos vagyok benne! Mazdából fut a legkevesebb a felsoroltak közül, szóval talán a legegyedibb. Én szépnek találom, de amint.már említettem, ez relatív... (Valaki a Fiat Multiplát is szépnek találta, különben nem jutott volna el a sorozatgyártásig). Továbbá a Mazdáról tudom, hogy jó, öröm vezetni. Ha a 2007-es 3-mas BMW-re adnék 10-est, akkor a 2004-es Mazda3-ra 7-est (ha lenne ülésfütés, akkor 8-at). Igazán jó kis autó, még a hangja is szép ;)
2014. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!