Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ötvenköbcentis [moped]autó...

Az ötvenköbcentis [moped]autó tényleg jó? Bővebben a kiegészítésnél!

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy jó-e. Igazából én 17 éves vagyok,nem dolgozom és nem is tervezem viszont jó lenne egy autó, és ez elvileg keveset fogyaszt, de mennyit? Mondjuk havi négyezerből megtudom úszni? Kell rá valami adót fizetni? Casco? súlyadó? vagy valami? valakinek bevált?


nagyon fontos!


köszönöm!


2009. dec. 28. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok ,még mielőtt valaki kötekedne kijavítom a helyesírási hibáimat: "közlekedni" , "De"!!

MERT vannak olyanok akik csak azt nézik mikor gépelt el valaki valamit ,és akkor beírogatnak ,hogy "hova jártál iskolába ,tanulj meg írni "

Vegyél kismotort úgy jársz a legjobban ,vagy járj szüleid kocsijaival ,én is ezt csinálom ,jó időbe motor ,nagy távolságra vagy szar időbe kocsi!!!

2009. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50ccm 350kg-ig segédmotorkerékpárnak számit.Ha valóban 50ccm-st veszel akkor nyugodtan lehet járni kismotor jogsival.
2010. jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De ezek nem 50ccm-sek hanem 300-400 , csak a kw korláton belülvannak (asszem 4kw) ,ezért lehetett eddig vezetni őket kismotor jogsival!
2010. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De van 50ccm es is.Nézz utánna neten.pl:AMICA
2010. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

OK!!!

De én akkor se vennék ilyet.

2010. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
t így 2012-ben lassan 13 visszaolvasva ,hogy 2011-be kell a mopedre jogsi elég vicces xĐ
2012. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!