Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ötvenköbcentis [moped]autó...

Az ötvenköbcentis [moped]autó tényleg jó? Bővebben a kiegészítésnél!

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy jó-e. Igazából én 17 éves vagyok,nem dolgozom és nem is tervezem viszont jó lenne egy autó, és ez elvileg keveset fogyaszt, de mennyit? Mondjuk havi négyezerből megtudom úszni? Kell rá valami adót fizetni? Casco? súlyadó? vagy valami? valakinek bevált?


nagyon fontos!


köszönöm!


2009. dec. 28. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet ilyen idióta kérdést feltenni, hogy havi négyezerből megúszom-e?? Ez attól függ mennyit mész vele hülyegyerek.
2009. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem is tervezed hogy dolgozni fogsz! Az szép:( De a se...ed meg beletennéd az autóba, mi? SZÁNALMAS!!!
2009. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen megúszod ha keveset kocsikázol.

Előzőnek meg attól ,hogy nem átgondolt a kérdés lehet szépen is válaszolni.

Egyébként szerintem ne vegyél olyat mert a kormány meg karja szívatni a mopedeseket ,de még csak most találják ki ,hogy hogyan is tegyék.


Amúgy ha alacsony vékony termetű vagy akkor kényelmes lesz mert belülről borzasztó pici.Biztonság hát ,gondold át...

2009. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
kötelező biztosítást kell fizetni mint az 50ccm es motorokra. folytás nélkül megy 80 körül felfúrva akár 100 al is. én csak egyszer próbáltam, az árához képest nem éri meg venni. annyiért már rendes autót is lehet venni.
2009. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2. szerintem teljesen igazad van.

Kérdező: Dolgozz és vegyél egy mini-t az jól megy (bmw cucc)



Amúgy vegyél 4 ütemű Trabantot az nagyobb mint a moped és nem is drága sem fenntartás sem szerelés

2009. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sorry hogy tanulni fogok és nem dolgozni, nem tudom a szegényréteg mért lázad miatta, ez van. Belekell törödni, van aki úgy tanul hogy nem kell semmit tennie érte, és van aki dolgozik a sulijáért. De ez lényegtelen hogy én mit csinálok a kérdés adott volt a ti felesleges írásotok nem,még egy kérdés: Miről beszélünk?
2009. dec. 28. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:
a casco alapból nem kötelező, tehát arra nem kell fizetni... 3500ft-tól kezd a biztosítás, de az autót 200ezer alatt nem kapod meg... ja meg a jogsi kb50
2009. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme volt eddig tanulnod, ha ennyire ostoba maradtál...
2009. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem már volt szerencsém kiprobálni egyet. A fogyasztása 2.5 liter körül van 100kmeren. Tulajdonképpen ezek nemis 50ccmesek, 400köbcentis diesel motorok hajtják a kicsikét, de az 50es kategoriába sorolják, erről van papír is általába a kocsihoz. Az hogy megéri... hát attol függ. Azaz ismerősöm akinek ilyen moped autoja van, rengeteget ingázik városba. Szoval neki igy hosszu távon megéri, részben a fogyasztás részben amiatt hogy nem kell átirást,műszakit,zöldkártyát fizetni, és a biztositás is csak 3500Ft egy évre.

2011től viszont már kell a kismotorokra is rendszám, szoval nemtudom hogy akkor mi lesz a sorsuk a moped autoknak, hallottam olyan rém hireket hogy csak B-s jogsival lehet majd vezetni moped autot.

2009. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél valami 50-es motort ,egyszerübb szervizelni ,városban is jobban lehet vele kölekedni vele + én is hallotam ,hogy valami kib@szást terveznek a mopedautósokkal. Vagy csináld meg a b-s jogsit és anyiért amenyiért ezt az izét vennéd vegyél egy rendes autót! Da a kismotor a legolcsóbb ! ENYI!!!
2009. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!