Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak 4-es Golf?

Első autónak 4-es Golf?

Figyelt kérdés
Nagyjából 700ezer Ft-ot szánnék rá és mivel ez a típus tetszik a legjobban érdekelne, hogy első autónak szerintetek megteszi?
2014. máj. 16. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem első autónak egy lada is megtenné szóval a 4-es golf igen is megteszi. :D
2014. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó választás. Mutatós, fiatalos gép, aminek még ma is modern kinézete van. Inkább ez, mint valami prémiumnak nevezett más német márka. Ezt azért, mert olcsóbb a fenntartása. De majd úgyis jön valaki aki megmagyarázza, hogy az Audi u.a. mint a VW ésatöbbi.

Alsó hangon legyen 1.6 benzines, az haladós és nem szervizigényes. Ha egy huzamban többet szoksz menni, akkor lehet jobb lenne egy TDI.

2014. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
700bol en inkabb 3as golfot neznek
2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyit szánsz rá, szerintem is tökéletes választás. A korukhoz képest nagyon gyönyörűek ezek a gépek és nem is rosszak. Nekem pl külsőre sokkal jobban is tetszik a 4-es, mint az 5-ös.


Igen, azt én is tapasztaltam itt az oldalon, hogy nagy divat 20-25 éves "béjemvéket" ajánlgatni első autó gyanánt.

2014. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még másodiknak is... Jó választás, mert viszonylag megbízható, alkatrész sem drága, emellett szerintem még jól is néz ki. Ez a 700 ezer nem tudom mindennel együtt értendő, vagy csak maga az autó és ezen felül jöhetnek a + költségek, de igazából 600-650 ezer körül már ki lehet fogni jó példányt.
2014. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igenis, vannak jó állapotúak 700 ezer forintért.

Pöpec kis gépeket lehet csinálni belőlük, bár én már kinőttem belőle 20 évesen, és meghagynám gyári állapotában, esetleg ha elakarod majd adni, akkor többet kapnál érte :)

Igaza van az első válaszolónak, tényleg mutatós kis gép, és pörgős is.

Szerintem is minimum 1.6 benzin, személyszerint nekem nem jön be ha diesel lenne :)

2014. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
1.6 benzin jó, de szomjas. Egy benzin-gázosat, vagy szívódízelt (SDI) vennék. A Polo nem érdekel?
2014. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A3-as Audi-n gondolkodom még :)

2014. máj. 17. 07:03
 9/12 anonim ***** válasza:
A 4-es Golf még nem az a boyracer ketegória, sok szép darab van eladó.
2014. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Audi viszont jobb választás.

A3-A4-A6.

Az A3 sportos, az A6 kényelmes nagy hajó, az A4 ezek kombinációja.

2014. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!