Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 125. Lehet h...

Aprilia rs 125. Lehet h beázott a gyertyám? Mert mikor önindítózom olyan mintha nem kapna bele es olyan hülye hangja van.

Figyelt kérdés

Mai napon esőbe mentem el dolgozni.A motoromnal olyan 300-400 métert mentem mikor megszorult a motorom!! Benzin es olaj volt benne ugy h segitsetek lecci h mi lehet a baja???

válaszokat elore is koszonom!!



2014. máj. 16. 08:18
 1/10 kata kata ***** válasza:
Most megszorult vagy szikra nincs a gyertyánál? Ha az utóbbi akkor tegyél bele egy másik gyertyát és próba,hogy van e szikra. Ha nincs akkor levegővel fúvasd ki a gyertya pipát és a kábelt a trafóig.
2014. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a gyertyával lesz ott gond. Még lehet hogy az esőnek sincs szerepe a problémában. Szerintem csak simán összetört a gyűrű (elkopott). Mikor a Simson alattam ezt csinálta, akkor egy nagyot csattant, de még járt, igaz már nagyon enerváltan, sőt be is indult, mert az alsó gyűrű épen maradt, de a kompressziója az már nagyon kicsi volt a meghúzott hengerfal miatt.
2014. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem a gyújtással van a gond ad szikrát meg minden csak nemtudom beindítani és a kipufogó az meg durrog :(
2014. máj. 17. 09:55
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és utána már be se tudtuk indítani és nem is járt utána mikor ez történt.
2014. máj. 17. 09:56
 5/10 kata kata ***** válasza:
Akkor szerelő.:(
2014. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az lesz és remélem gyorsan meg lehet csinálni mert 2-3 harley davidson fesztivál :D
2014. máj. 17. 10:36
 7/10 A kérdező kommentje:
2-3 hét*
2014. máj. 17. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
ha durrog a kipufogó akkor vagy nagyon szar a szikra és az el nem égetett üzemanyag lobban be néha vagy gyújtás probléma
2014. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2T? Mert akkor lehet, h meghalt a különolajzó, aminek következtében besült és meghalt. Blokk szét, jobb esetben csapágycsere, rosszabban dugattyú esetleg henger is.
2014. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mi is gyújtás problémára gyanakszunk!

igen 2T de nem nagyon értek hozzá de azt tudom h az olaj az ment bele rendesen azzal nem volt gond!

2014. máj. 20. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!