Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálhatok ha beázott az...

Mit csinálhatok ha beázott az autóm ablak "rése"?

Figyelt kérdés
Elektromos ablak és lehíva maradt az eső meg esett és szerintem befolyt abba a résbe ami elnyeli a plexit ha lehúzom, most is működik de lassan tudja csak mozgatni és hiába törlöm meg 10-dik alkalommal ha lehúzom és vissza akkor is cseppes lesz és vizes..
2013. szept. 1. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen plexit húz le micsoda? Szerintem te az ablakra gondolsz. Az nem plexi, csak egy sima üveg, esetleg biztonsági. Bár utóbbi nem jellemző.

Az elektromos ablakemelőnek nem tesz jót a víz. Érdemes lenne szétszedni a burkolatot, kiszárítani, biztonságosságát megállapítani és annak függvényében összeszerelni.

2013. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen, akkor is ha nem marad lehúzva. A géder lassabban szárad ki, mint az üveg. Így eső után is nedves marad. Először én is azt hittem, hogy hiba, de egy másik fórumon azt írták hogy normális. Legalábbis ennél a típusnál ami nekem is van, mindenkinek ilyen. Eddig 8 év alatt ez semmilyen problémát nem okozott nekem.
2013. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!