Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beázott a kocsim anyósülés...

Beázott a kocsim anyósülés felöli része. MI lehet?

Figyelt kérdés
Beázott a BMW e46 os kocsim. Pár napja észrevettem hogy vizes a jobb oldalon a szőnyeg. Elvittem szervízbe ott egyenlőre nem tudják megmondani hogy mi lehet. de a szélvédőt kizárták mert azon még gyárilag lett beragasztva, azt mondták valami radiátor nem lehet mert nem fagyálló van ott, hanem sima víz. Valami kondenzvízről beszéltek hogy talán az. LEhetséges? vagy mi más még ? mert szerintem rossz helyre vittem a kocsimat
2014. febr. 11. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

a légkondiból a vízre gondoltak de nem hiszem

nézd meg az ajtóban (j.e.) van e víz,ha igen alul az ajtón eltömődtek a vízkifolyó nyílások azokat pucold ki

2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így az előző autómnál. Nálam az volt a gond, hogy ahol a központi zár bowdenjét átvezették a kasznin, ott kicsúszott a gumidugó, és a bowden bevezette a vizet az utastérbe. legalábbis a szervizben így magyarázták.
2014. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem én magam akkor szerintem ezeket amiket mondtatok!
2014. febr. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!