Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beázott a hátsó lámpám, mit...

Beázott a hátsó lámpám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv, Szóval a minap vettem 2 Tuning Tec-es hátsó lámpát Astra F-embe, lemostam a kocsit és az egyik beázott, a lámpa hibátlanul működik, de ott volt benne a víz, no és kifúrtam az alját és kifolyt a víz, persze nem az összes, mert annál lejjebb már nem tudtam rakni lyukat, szóval egy minimális van benne, a probléma az hogy bepárásodott a lámpa, az a pára mikor fog onnan kijönni? Vagy hogy szedjem ki? Nagyon zavar. Azóta a tetején ahol beázott, már benyomtam sziloplaszt-tal. Hogy tudnám könnyen, és gyorsan kiszedni a párát?

2014. márc. 3. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

kiszereled a lámpatestet

kiveszed az égő tartó panelt:

vagy beviszed egy fűtőtestre reggelig lukakkal felfele

vagy hajszárítóval szárítgatod óvatosan

vagy sűrített levegővel kifújatod

2014. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fog máskor bepárásodni? Hisz beázni már nem tud.
2014. márc. 3. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Leszeded,kinyalod szárazra és ennyi.

Csak legyen tényleg száraz mert párásodni fog.

Ha száraz és nem ázik be akkor nem párásodik be többet.

2014. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oksa köszi :D
2014. márc. 4. 04:48
 5/5 Sinead ***** válasza:
Nem volt valami jó ötlet fúrkálni. Ha víz ment bele, akkor valószínűleg van rajta egy lyuk valahol. megkeresed, tömíted és kész is. Szedd le az autóról, tedd bele egy vödör vízbe, hadd menjen bele, és figyeld hol pisál a te lyukadon kívül. megjegyzed, kiszárítod beragasztod.
2014. márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!