Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vennétek...

Milyen első autót vennétek 1.5 millióból?

Figyelt kérdés

-nagy tér legyen a sofőrnek

-vegyes használatra, de inkább rövid távra, tehát benzinest

-hátra beférjen 2 haver(nem baj ha nem kényelmesen)

-legyen kicsit sportos(nem boyracer)

-német vagy japán

Ti mit ajánlotok?



2014. máj. 15. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

zsiguli


többi pénzt meg elb-sznám :)

2014. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Rendbe szedném, a maradékot meg én is elb, sznám.


Egy másik 77%-os :D

2014. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
:D egy csónakban evezünk. tedd te is ezt kérdező :D (első voltam)
2014. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ford focus
2014. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 AtyeszLL ***** válasza:
31%

Első autó? Egyértelmű valami régebbi keleti! Lada, Skoda, Trabi, nagyjából mindegy, de KELL a tapasztalat! A régi autók sokkal több visszajelzést adnak az útról, és nagyjából arról, hogy hogyan is működik egy autó. Ez később életeket, és rengeteg pénzt ment meg. Haverom nemrég tette le a jogsit, és most van egy remek autója. Mégis sokkal többet fogyaszt, sokkal többe kerül, és sokkal fáradtabb, bárhová is megyünk egyszerre. A rutin megfizethetetlen!


Nem nagyon van rossz választás ha Japán, vagy Német autóban gondolkozol, feltéve, hogy elfogadod a tényt: Az olcsó autó nagyobb kockázatot rejt! Vegyél bármit, de szánj 100.000 Ft-ot egy keleti csodára! Nemrég Én is vettem egy Trabit másodiknak, és az összes haverom elkérte! 95 óta vezetek, túl vagyok vagy 60 autó "tesztjén", nem mondom, hogy mindent tudok, de eleget.


Én egyébként vennék egy GSI-t.

2014. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

igazából én egy piros ezerkettest szerettem volna kis ültetéssel, fehérperemes gumival 200-ból :D saját zsebből természetesen.

Erre ma fater megváltoztatta azt az elgondolását hogy nem vesz kocsit a gyerekeinek, és elkezdett toyota celikákat keresni 1-1.5 millió között(bár a celika nem igazán az én világom) de azért nem ellenkeznék :D

2014. máj. 15. 22:26
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha tényleg ott a 1,5 millió keret benzines autóra ott bőven van választék. Abból kellene kiindulni hogy mi a keret szervizelésre, mik az igények, milyen autók tetszenek. Szerintem menj rá a használtauto.hu keresőre, írd be ezeket a feltételeket és utána a tetsző autók közötti választásban kérj segítséget hozzáértőktől.
2014. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
ha a tied a pénz miért nem azt veszel amit te akarsz? vagy nem értem ezt most :D zsigára lett volna pénzed de fater belepótol inkább? hogy van?
2014. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

fater bepótol, de akkor ugye ő veszi a kocsit, ha neki nem tetszik akkor ugye bukta mert övé a pénz :)

ami tetszik az a golf, cady(a régi pickup), impreza, l200, hilux, e30(90 előttiek), seat leon , alfa 159, most hirtelen csak ezek jutottak eszembe :D ja és a w115-ös állólámpás mercik

2014. máj. 15. 22:45
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Mazda 6, Honda Accord.
2014. máj. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!