Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Traffipax jelzők mennyire...

Traffipax jelzők mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés

29.990 forintért most rendeltem egyet, ilyen árú készülékeknek már hasznát is lehet venni, vagy ez afféle kidobott pénz volt?

Esetleg a rendőr szólhat-e ha látja az autóban??



2014. máj. 9. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kis kiegészítés: Most olvasom hogy blokkolót veszel... Gratulálok. Ugye tudod, hogy illegális és betiltották pár éve? (De mellékesen megjegyzem, hogy 1 blokkoló nem elég, mivel háttulról történő mérésekhez háttulra is kell egy szett... az meg úgy bőven 300k felett van, főleg az olyan, ami ér is valamit...) Tényleg megér neked ennyit? Ez még akkro is húzós, ha legális lenne... De hajrá, ha szereted a hazárdjátékot.
2014. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Esetleg láttam youtube-on 25ezer forintért rendszám rolót.

1-2 másodperc alatt lehúz egy rolót a rendszám elé, majd fel.

Előre-hátra.

Az szerintem még hatásosabb lenne, csak akkor van gáz, ha igazoltatásnál lent marad a roló..

2014. máj. 10. 09:11
 13/14 bp1985 ***** válasza:
Előbb kell elindulni, nem másokat veszélyeztetni...
2014. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a roló jó ötlet. tuningnak jó lesz. szerinted hány tized alatt mér be? meg mi/ki kezeli? te mikor meglátod a lencsét? késő lesz már.
2014. máj. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!