Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Traffipax jelzők mennyire...

Traffipax jelzők mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés

29.990 forintért most rendeltem egyet, ilyen árú készülékeknek már hasznát is lehet venni, vagy ez afféle kidobott pénz volt?

Esetleg a rendőr szólhat-e ha látja az autóban??



2014. máj. 9. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Traffijelző hatástalan, mire jelez már rég bemért, már ha egyáltalán jelzi. Rendőr nem szól érte, mivel hatástalan. A lézerblokkoló hatásos lenne ha nem tiltaná a törvény a használatát. Viszont van egy tuti módszer a traffipax ellen: szabályosan közlekedsz.
2014. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Vannak helyzetek, mikor sietni kell, olyan ez mint a szarás.

Ha menni kell, hát menni kell...

2014. máj. 9. 21:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, a lézerblokkoló jobb, és van is rá egy kiskapu a törvényben a használatát illetően úgy tudom.

A trafi jelző viszont teljesen törvényes, nyilván jobb mint a semmi, de tényleg a szabályos közlekedés a legbiztosabb!

2014. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kiskaput a lézerblokkolókkal pár éve bezárták.


És hiába kell sietni, az nem kifogás arra hogy magadat és főleg hogy másokat veszélyeztess.

2014. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Vannak helyzetek, mikor sietni kell, olyan ez mint a szarás.

Ha menni kell, hát menni kell..."


És mi lenne ha időben elindulnál oda ahova kell?

Lám már mindjárt nem is kell sietni.

A sza.rást sem kell utolsó pillanatra hagyni és szórakozni azzal hátha a gatyában köt ki.

2014. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Látom ilyen kérdésekben itt nem nagyon tudnak segíteni...

Azt szerettem volna megtudni, milyen áron vannak ilyen cuccok, hogy jelezzen is, egy válaszoló volt értelmes. Neki ment a zöld kéz.

2014. máj. 9. 21:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előjelzők mind rosszak. A lényegük, hogy a traffiból kilőtt lézert érzékelik. De ha már érzékeli akkor a traffi már bemért. Persze vannak szórt sugarai, nem azonnal mér be a készülék, de ezt néhány 10 e ft-os előjelzővel nem fogod elkapni. Szerintem ezeket felejtsd el. Vagy blokkoló vagy semmi.
2014. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most mondtam vissza a rendelt traffi jelzőt, és inkább befeketetek egy blokkolóba...
2014. máj. 10. 00:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Tuti befektetés, két évig terjedő szabadságvesztés jár ha lebuksz, márpedig a rendőrnek fel fog tűnni ha nem mér be a traffi, és akkor vagy felírja a rendszámod vagy utánadmegy az elkapóautó.
2014. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kidobott pénz. Ha jelez, már bemértek... Csak radar ellen lenne hatásos, de lézer ellen ma már semmit nem ér... Radarból már csak pár darab üzemel az országban, kihaltak... Lézernyaláb nem szóródik így pedig amikor rád lövik már be vagy mérve... Persze nem midnegyik lézert jelzi az emgint más történet; ahogy az is, hogy ha háttulról mérnek, azt sem jelzi... :) Előbb utána olvashatnál googleba a témának, vagy kérdezhetnél, mielőtt 30k-t vackokra költesz...
2014. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!