Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A traffipax csak a közeledő...

A traffipax csak a közeledő vagy a távolodó autókat is fényképezi?

Figyelt kérdés
még soha sem láttam hátulról lekapott autót amit trafi fényképezett.

2013. dec. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Féynképezhetné elvileg a távolodót is, de a pontosabb mérés érdekében a közeledőt szokás - egy sávra állítják be, mikor kiállnak traffizni.
2013. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem még 2, vagy 3 éve hátulról kapott le traffipax az M1-M7 közös szakaszán.
2013. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fattert is hátulról kapták le :D Amúgy van olyan trafi ami egyszerre nézi a közeledő ill. távoldó autókat. ezek általában 2 vagy 3 lencsével felszerelt ellenségek! :D
2013. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pazza ***** válasza:

mondok jobbat :D XD

Kolega Vezette a Céges teher kiskocsit 3,5t alatt. Hátulról kapták le, megkérdezték hogy hogylehetne megoldani a képet. Azt mondták a képet törölni nem lehet, megnézte a képet látta hogy hátulról van lekapva. És az áll a paragrafusban,hogy csak ha családtag vezette az autót akkor nem tehetünk ellene terhelő vallomást. És hátulról nem lehet látni ki vezette a kocsit így nem lett belőle semmi

2013. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem eddig 4-szer lőttek le hátulról. Az összes telepített sebességmérő hátulról csinálja a képet...
2013. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4! Ez a trükk ma már nem működik. Objektív felelősség van.

Kiküldik a tulajnak a csekket. Ami ugye a cég. Visszakeresik a menetlevélből, hogy ki vezetett és már fizetheti is a kolléga. Nálunk legalábbis így működik.

2013. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most láthatsz: [link]


Természetesen közeledőt és távolodót is mér.

2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3: Ezen jót nevettem. Mindegyik lézernek 2 vagy 3 lencséje van... :) Amúgy meg mindegyik képes mérni a közeledőket és a távolodókat egyaránt. A lézerek nem fixek. Oda és arra forgatják rá, akire akarják.
2014. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!