Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mérte már valaki GPS-el vagy...

Mérte már valaki GPS-el vagy út szélén lévő traffipaxszal 50-es gyorsasági moped végsebességét?

Figyelt kérdés
Minarelli AM6 blokkos (pl aprilia rs 50, yamaha tzr 50..stb Derbi Senda) motorok vége érdekelne, mert óra szerinte ezek 95- akár 100km/h-val is mennek.

2014. jan. 12. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem mopedek, hanem motorok, és igen, fojtás nélkül tényleg mennek ennyit. Bár a Senda nem hiszem, hogy megy ennyit, az inkább max 75-80.
2014. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
senda is megfutja a 83-85-öt ha olyan méretű lánckerék van rajta hogy az áttétel elég hosszú legyen
2014. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első ne beszélj hülyeségeket, főleg ha nem értesz hozzá..ezek mopedek. Csak a köznapi nyelvben mondjuk motornak, hiába okoskodsz. A motor a KRESZ-ben és hivatalosan 125ccm-től kezdődik!
2014. jan. 13. 17:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy mennyit mennek, hanem hogy mérte-e valaki GPS-el vagy hasonlóval. A válaszból látszik hogy nem, mert köztudott hogy minden km óra csal, csak az a kérdés hogy mennyit. Én ebben az esetben erre lettem volna kíváncsi. A kérdésre válaszoljatok!
2014. jan. 13. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Na de most miért lettél ilyen sík ideg? Nekem az 50ccm váltós kétkerekű az motor (a kresz szerint segéd motorkerékpár). Egyébként nem vagyok hülye a motorokhoz, jó pár 10ezret beleraktam egy Yamaha DT 80LC2-be mely a jelenlegi motorom. Neked meg nem kell egyből idegrohamot kapni, javaslok egy indulatkezelő terápiát.
2014. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"út szélén lévő traffipaxszal"


Na tisztázzuk ezt egy kicsit. Amire te gondolsz az nem traffipax, hanem sebességkijelző, ami nem dokumentál, csak tájékoztat a sebességedről. Nem mindegy... Mellesleg az nem az eredeti sebességet mutatja, egy kissé előre vagy vissza van állítva. GPS megbízhatóbb hamár eredeti sebességet akarsz tudni.

2014. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok ideges amúgy, csak a felkiáltójelet kicsit sűrűn használtam..
2014. jan. 13. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
mértem gps-el, 78 volt a vége, régi derbi blokkos senda 80 kg-s sofőr, terepgumik, ment volna még kicsit többet is, csak rövid az áttétel és nem forog tovább, kéne egy kisebb hátsó lánckerék vagy egy nagyobb elsőt vennem...
2014. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy köztudott hogy az út szélére kihelyezett sebességkijelző digitális tábla az egy nyomon haladó járműveket(bicikli, motor) nem méri pontosan, mert ezek nek a kamerája úgy van belőve, hogy a két nyomon haladó járműveket figyelje(legfőképpen az autósokat, és a kamionosokat).
2014. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!