Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy butaság megvenni egy...

Nagy butaság megvenni egy motort az előtt, hogy megszerezném rá a jogosítványt?

Figyelt kérdés

B kategóriám már van, és az érdekelne, hogy ez mennyire lenne egyedi hogy valaki hamarabb megveszi a motort mint hogy meglenne rá a jogosítványa.

Egy 500 cm3 motorról lenne szó.

24 már elmúltam, így ha jól tudom a a kategória lépcsőket sem kellene végigjárnom.


2014. máj. 7. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek nem, majd ha elkerüli az első balesetet (reméljük sikerül elkerülni), és meghül benne a vér, akkor visszábbvesz a gázból.
2014. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 lz93 válasza:

Azon a videon az a kawasaki úgy éri el a 20000-es fordukatot, hogy ráköltöttek minimum egy 6-7 számjegyű összeget.

Nekem 2T Mito Evom van, persze sokan ekkor jonnek, h 125 ccm az nem motor, de mikor a kis Suzuki sv650-es rajoskodók megrészegülve a motortól próbálják a kanyarokban tartani a lépést az kis 2Tvel szemben sokszor pofára esnek...

Nem az a lényeg, hogy hány ccm, hány Nm, hanem, hogy neked tetszik e, és tudod e majd az úton kezelni. Egy 500 köbös motor meg szerintem, nem versenyzésre van kitalálva, ha egyáltalán akad belőle speedbike.

2014. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!