Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megakarom csinálni a jogosítvá...

Megakarom csinálni a jogosítványt 125ccm-ből. Lépések?

Figyelt kérdés

Tehát nemsoká leszek 16 éves, kb 2 hónap. már el lehet kezdeni mert 15.5 éves kortól lehet elkezdeni.

hogyan kezdjem meg itthon a tanulást? olvasgassam a kresz könyvet először? vagy töltsem ki párszor az ilyen számítógépre letölthető feladatsorokat? melyik módszerrel lehet gyorsabban és könnyebben megtanulni?

motor kezeléssel nincs probléma, csak az elméleti dolgok miatt félek.

a pénzt azt nem egy összegben kell fizetni ugye? hanem mindig fizetem azt a részt ahol tartok éppen, de nem 2-3 ezreket kell fizetni minden alkalomkor, hanem akkor megvan hogy most pl a be kell fizetnem 20.000Ft-ot és akkor megcsinálom az adott dolgot. nem tudom hogy pontosan mi hogyan működik ezzel kapcsolatban ezért írom ki a kérdést.

és akkor ha megvan a jogosítvány akkor 125-ösből 16 évesen, akkor korlátlanból letehetem 18 évesen?


2014. ápr. 23. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Először érdeklődd meg a sofőriskoláktól a fizetési feltételeket.Iratkozz be,az órákon elmagyaráznak mindent és tankönyvet is ajánlanak amit megvehetsz.Előtte viszont le kell tenned egy orvosi és pszichológia vizsga és kérned egy erkölcsi bizonyítvány.Aztán jön az iskola és rendőrvizsga aztán a jogsid a postán.Sok sikert ;)
2014. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korlátlant majd 2 éves A2-vel!!!20 évesen,vagy az A1-gyel 24 évesen.
2014. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!