Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Információt szeretnék, hogyha...

Té Zsé kérdése:

Információt szeretnék, hogyha már csak az egészségügyi vizsgám van hátra (a forgalmi vizsga több mint 2 éve kész van) mennyi idő alatt kell megszereznem a jogosítványhoz, hogy ne évüljön el?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 3 nap volt, szombat elmélet, vasárnap gyakorlás, hétfő vizsga
2014. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez oké, de van kötelező idő arra, hogy meglegyen és ne kelljen elölről kezdeni?
2014. ápr. 25. 23:06
 3/3 farid válasza:

hát figyelj én most leírok ide neked pár dolgot amiről tudok! egy részt(téged nem érint,mert megvan a forgalmi vizsgád) ha megvan a sikeres kresz vizsga,orvosi papír,a gyakorlati órák kicsit keresztbe kasul és rá adásul el is nyúltak az évek(több kevés idő kihagyás) de 2 éven belül vagy akkor még lehet tenni vizsgát,viszont ha 2 év oktatási idő eltelt újból kell kezdeni mindent!

A másik fele ha kicsit hiányos vagy ezzel azzal akkor tudod pótolni mert az orvosi papír 6hónapig él! Na most azért írtam regényt neked ezekről ha netalán gebasz van benne hogy 2éve kész a forgalmi vizsgád de eü papírod nincs esetleg annyit kell csinálnod 1napos elevenítés kreszből és vezetési elméletből végül az eü papír és vezetés!

2014. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!