Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második forgalmi vizsgánál...

Második forgalmi vizsgánál ugyanazt a vizsgáztatót kapom?

Figyelt kérdés
Van kötelező óra amit le kell vezetni második előtt? sajnos előbb vettem vissza az indexet és ezért megbuktam, szóval nem azért mert nem tudok parkolni vagy ilyesmi, és feleslegesnek találok még kb 6-7 órát venni sztem elég 2-3
2014. ápr. 25. 09:54
 1/4 anonim válasza:

Nem kötelező az ujabb vizsga elött órákat venned,ez csak opcionális.Ha biztos vagy magadban,és ez az index dolog csak egy kis baki volt,akkor sztem felesleges,mondjuk azért vizsga elött ha mész 1 órát az csak neked jó.

Én ugyanazt a vizsgabiztost kaptam másodjára is,de mindkétszer jó fej volt,elöször jogosan húzott meg.

2014. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, csak a vizsgadíjat kell ismét fizetned, és valószínűleg ugyanaz a vizsgabiztos lesz. Én ha megbukok biztosan venni fogok még 1-3 órát, ártani nem fog.
2014. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen én is akarok venni 4órát, sajnos csak annyira futja
2014. ápr. 26. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed ennyi után menni fog, akkor szerintem bőven elég, szerintem más sem szokott 2-3 óránál többet venni bukás után. Az indexet lehet azért nézted el, mert izgultál a vizsga miatt. Nem kell izgulni! Ez is csak egy vezetés, olyan mintha az oktatóddal gyakorolnál ismét, csak most más ül mögötted.:) Úgy kell vezetni, mintha egyedül ülnél az autóban, egyáltalán nem kell izgulni, mert nincs is miért.:) Sok sikert!
2014. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!