Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikertelen forgalmi vizsga...

Sikertelen forgalmi vizsga után szabályos, hogy megint ugyanazt a vizsgáztatót kapom meg másodjára? Sőt, lehetséges, hogy harmadjára is őt kapom?

Figyelt kérdés

Először azért buktatott meg, mert egyirányú utcából középről kanyarodtam balra - ezt aláírom, jogos volt.

Második forgalmi vizsgán ugyanazt a vizsgáztatót kaptam. Levezettem hibátlanul a háromnegyed órát és a végén megkérdezte, hogy fékezés közben miért nyomtam be a kuplungot. Válaszoltam, hogy azért, mert akkor váltottam is. De hogy rögtön utána fel kellett volna engedni a kuplungot.. És ezért nem enged át. Lehet, hogy pénzt várt volna, de nem adtam neki. Ez olyan pofátlanság, nagyon nem értek vele egyet, hogy ilyen miatt megbuktatott.

Lehetséges, hogy harmadjára is őt kapom?


2010. nov. 20. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
lehet. de ez nem pofátlanság. ha fékezéssel egybe lenyomod a kuplungot akkor tulajdonképpen kiiktatod a motorféket, jobban kopik a féktárcsa plusz a kuplungnak se teszt jót ha sokat van kinyomva.
2010. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sztem ez akkor sem buktató ok.. de köszi a választ
2010. nov. 20. 17:59
 3/8 sheriffkoma válasza:
100%

Nekem 20 éve jogsim van, balesetmentes vagyok, nem okoztam és nem okoztak, bár, volt 1-2 eset amikor bénáztam és akár baj is lehetett volna belőle.


Anno még lazábbak voltak a vizsgabiztosok, ha nem mentél neki senkinek, se záróvonalat, se behajtani tilost nem szegtél, irányjelzőt kitetted, átmentél és kész.


Ahogy elnézem, ma milyen kis apróságok miatt megbuknak...hát...én hetente megbuknék.


Kit érdekel, hogy motorfék vagy nem motorfék? Jégpáncélos úton szoktam kifejezetten motorfékkel lassulni, de különben nem érdekel.


Ha egyirányúban jönnek mögöttem, akkor balra húzódom, ha balra akarok menni, különben ahogy tetszik.


Szerintem nem pénzt vár a vizsgabiztos, ez a közhiedelemmel ellentétben nem jellemző. Nem kevesen próbálkoztak már pénzt adni, jól rá is csesztek, mert megorrolt rájuk a vizsgabiztos.


Konzultálj ez ügyben az oktatóddal. Ha olyan oktatód van, aki nem magyarázza el pontosan, hogy miért olyan a vizsgabiztos, amilyen, és ezt a kérdést nem lehet vele megbeszélni, akkor válts oktatót. Számodra semilyen következménnyel nem jár, nem haragudhat meg érte.

2010. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. nyilván nincs sok jelentősége ha egyből ki is teszed üresbe és nem marad benyomva a kuplung, sőt semmi jelentősége, de ilyenekér buktatnak
2010. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A vizsgabiztosok véletlen során kerülnek Hozzád, illetve Te hozzájuk!

Én oktató vagyok, és az ilyen infokat mind megadom a tanulóimnak!

Én úgy gondolom, ha ugyanazt kapod, meg van az esélyed, hogy bebizonyítsd, jó vagy! Jobb, mint előtte voltál!

Bízz magadban és abban, amit az oktató mondott! Azt mutasd meg, amit tudsz, vezess biztonságosan hogy a Biztos Úr/hölgy jól érezze magát a kocsiban, és tartsd be a szabályokat!

2010. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még egy dologra lennék kíváncsi: hogyha harmadjára is ugyanazt a vizsgabiztost kapom, akkor megmondhatom, hogy én nem akarok vele menni, jelöljenek ki nekem másik vizsgabiztost?
2010. nov. 23. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
aznap reggel tudják meg, hogy kit vizsgáztatnak és mikor tehát nem lehet átszervezni. de elég kicsi az esélye, hogy megint őt kapd
2010. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bakos G. Bence ***** válasza:
Na mi lett? :-)
2018. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!