Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw-sek. Megeri e belevagni?

Bmw-sek. Megeri e belevagni?

Figyelt kérdés

Most jutottam el odaig vegre hogy legyen bmw-re penzem.

Egy e34-et szeretnek vasarolni(525tds).mennyi koltsegem lenne a vasarlast kovetoen illetve akkor amikor mar a javitasok keszen vannak? Biztositas es a tobbi ilyesmi.fogyasztas

Velenyeket szeretnek kerni hogy megeri e belevagni ebbe


2014. máj. 6. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Egy jó állapotú tds-be megéri belevágni, de az nem a 300 000-res kategória lesz. Ettől független legyen tartalékba még ennyi, mert ilyen korban már bármi jöhet.

Fogyasztásra nem vészes.

2014. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ mennyit szánsz rá és milyen állapotút találsz azon az áron. Én félmillió kilómétert tettem két 3 literes BMW dízelbe, egyikkel sem volt semmi gondom szerencsére.
2014. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha most lett annyi pénzed hogy tudsz venni egy e34-est, akkor még gyűjtöges. A jó állapotúak drágábbak, és még azt is el kell vinni vásárlás után szervizbe olaj-vezérléscsere miatt. Az olcsóbbakat valszeg egy vagy több hülyegyerek már kezelte, ha véletlen ilyet fogsz ki akkor kidobott pénz. Amikre vigyáztak azok meg nem a belépő szint.


Biztosítást te tudod kiszámolni bármelyik netes kalkulátorral.

2014. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Csak ezzel a motorral ne vegyél E34-est! Az egy betegágy és olyan keveset se fogyaszt, ráadásul többször megjárták már a Hold-Föld távolságot.
2014. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igazabol nem egy szethajtottat akarok venni ugyhogy baemmyi penzt raszanok.csak legyen normalis allapotban kivul belul

2014. máj. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!