Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri belevágni?

Megéri belevágni?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok, és oda vagyok az éneklésért. Régen az iskolában énekkaros is voltam. Nem rég eldöntöttem, hogy énekes akarok lenni. Viszont most várnom kell, mert mutál még a hangom. Egy kis idő után, már énekelhetek. Pont ezért kinéztem egy olyan ,, zeneiskolát" ahol hangképzést, énekoktatást pop, rock, country stb. tanítanak. Én a pop zene felé szeretnék elindulni. A jó, hogy az iskola a tehetségkutatókra is felkészít.

Úgy tervezem, hogy nagjából 2 évig gyakorlok és utána nagy levegőt veszek és elindulok az egyik tehetségkutató versenyen.

Az éneklés mellett úgy döntöttem, hogy gitározni elkezdek, mivel az mostanában nagyon menő és az ének mellett nagyon jól mutatna. (Már voltam gitár órákon.)

Azt fontos tudni, hogy van alapfoku zenevizsgám. !!!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek megvalósítható-e az állmom, hogy ismert/híres énekes legyek magyarországon.. Őszintén.

És mlyik tehetségkutató verseny a legjobb arra, hogy felkaroljanak meg ijesmi?

A válszokat előre is köszi!


2014. ápr. 28. 17:18
 1/3 anonim válasza:
Menj az ének iskolájába jaa 15 vagy csak 14-így lehet
2014. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Megasztár
2014. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy x-faktor
2014. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!