Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni utánfutóval (1 és 2 csuklós) tolatni?

Figyelt kérdés
Autóval rutinból megyek, soha nem próbáltam az utánfutót. Szeretném letenni a C+E jogositványt is. Mit tanácsoltok?
2014. máj. 3. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Utánfutón, és pótkocsin is az a lényeg, hogy ellenkező irányban tekerd a kormányt, mint amerre kanyarodni akarsz. Gyakorold az Euro Truck Simulatoron.
2014. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyakorlás az egyész, én a kocsirá választottam az utánfutót, elmentem egy egyenes farakodásra használt ùtra, aztán mentem hátra 200 métert, utána előre és így tovább, majd balra kanyarodni, ezt.is sokat gyakorolni, majd jobbra, ez nem 10 perc hanem többször mentem ki 20percre, fel órára. 2 titka van, a kettő jól beállított tükör, és egyenesben is.lásd mind a két végét az utánfutónak, tehát ha a gép szélesebb, akkor valahogy szélesítsd ki a potot legalább meg tanulod az egészet.

ami két helyen csuklik az nehezebb, de nem lehetetlen ha kicsivel tudod jól, tudod mit hogyan, akkor naggyal csak ráépítesz, és jó vagy, de ha nagyon kezdesz egyből lehetnek gondjaid

2014. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Utánfutón, és pótkocsin is az a lényeg, hogy ellenkező irányban tekerd a kormányt, mint amerre kanyarodni akarsz. "

Ha nagyban gondolkodunk akkor ez igaz nyergesre és tandempótos szerelvényre. Sima forgózsámolyos pótkocsinál már nem igaz. :)


Majd lesz időd gyakorolni, amíg a tanfolyamot csinálod. Fejben meg fel lehet készülni két gyufásdobozzal is a konyhaasztalon..

2014. máj. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!