Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sv 650 vagy hona cb...

Suzuki sv 650 vagy hona cb 600 f hornett-kezdő nagy motornak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, motorvásárlás előtt állok, a két típust néztem ki a suzuki sv 650 és a hornett 600-asát. lóerőben az sv 72 míg a hornett 600-as 95-öt produkál, de változó a fogyasztása.kezdő vagyok, de túrázásra és városi ,vagy munkába járásra szeretném használni, de egy darabig nem terveznék nagyobbat venni. egyrészt azért mert nem akarok százezreket belefektetni azért ,hogy 2 évente újabb motort vegyek. durván 850 ezret szánok mindenestül a motorra, mivel bele akarom kalkulálni a csizmát, kesztyűt, sisakot, és a gerinc és mellprotektort.650 ezer körül láttam ugyan úgy 2004 es sv-et és hornetteket is. kulturált sebességtartományban szeretném használni a motort, persze néha normális körülmények között másokat nem veszélyeztetve meghúzatni. ha valaki nem ajánlja valamelyiket a kettő közül azt kérem írja le ,hogy mi annak az oka és,hogy ilyen elképzeléssel melyiket ajánlaná vagy ha van esetleg ötlete akkor szívesen fogadom. a magasságom kb 186 cmer a súlyom 90 kg ha befolyásolná mondjuk az sv-nél, ahogy néztem kicsit rádőlősebb az S-változata ami tetszik. üdv

#-hornett 600
2014. ápr. 29. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez pont két olyan motor, ami jó egy kezdőnek is, és nem nagyon van gyenge pontjuk, úgyhogy nehéz velük mellényúlni. Az SV V2-es, a Hornet sor 4-es, szerintem ez elég lényeges különbség, inkább az alapján válassz, hogy melyik stílus jön be neked jobban. Ha teheted, próbálj ki egyet-egyet. És persze vigyél magaddal egy hozzáértőt a vásárláskor.
2014. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!