Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy bibor lila Honda Civic re...

Tomboy454454 kérdése:

Egy bibor lila Honda Civic re milyen szinü spoiler illik?

Figyelt kérdés
Egy 1994 es evjaratu Honda Civiclepcsőhátú autora milyen szinu lökös illik ??? En feketere gondoltam szerintetek?

2014. ápr. 26. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gyönyörű lesz, biztos vagyok benne...

Minek kell minden szar spoiler?

2014. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azért mert civic.. szerintem sok fiatal álma egy 5gen, így nem csoda, hogy a 18-22 éves körüli fiatalok még ilyeneken gondolkoznak, ezek majd pár év múlva úgy is enyhülnek és máshogy fogják ezt gondolni de addig is had élvezzék ki szerintem :), ám ja én is feketére gondolnék
2014. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak uzenem h ha elkopik a teli gumid ne vegyel masikat biztos vagyok benne hogy megeri rajtahagyni.Ami azt illeti mivel egy 20 eves kocsirol van szo nem azt mondom hogy nagyon rossz allapotban van a regi lokos de egy ujj a jobb kinezetert es a biztonsagert is felel ja es a festeken is hajszal repedesek vannak :O
2014. ápr. 26. 13:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Én színre fújnám és inkább a kerekekre koncentrálnék az dobja meg a legjobban a kocsit. Plusz még egy enyhe fólia az üvegekre, bár tudom nem ez volt a kérdés :)
2014. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Beviz Elek ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. A Nissanom metálzöld még, fekete felnik, fekege ablakok (az elsö 1/3-a is). Ha esetleg a közepét lefóliázod, a lökös legyen olyan színü mint a kasztni többi része
2014. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Neonsárga
2014. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jah, hogy gyári lökösre gondoltál? Akkor legyen egyszínű a kocsival.

#1-es voltam.

2014. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még mindig jobban illik a fiatalokhoz a Civic, mint a BMW. A Civic jól feldobható ilyen alkatrészekkel, de csak ha valamelyik normális tuning cég által tervezett stílusos darabok.
2014. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rizs színű
2014. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En esetleges sotetitett ablakokra es azzal egyszinu lokharitora valamint kuszobra esetleg felnire de az van rajta sziiiip :-)
2014. ápr. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!