Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autón előgyújtást lehet...

Dávid0094 kérdése:

Az autón előgyújtást lehet állítani házilag? Honda civic 1.4i

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A modern Számítógépvezérelt gyujtású autókon az Ecuban van előre felprogramozva az előgyujtásgörbe amit a kopogásérzékelő alapján változtat az ECU.

Ott nincs lehetőség a házilagos módosításra.

A régebbi gyujtáselosztóval rendelkező autókon lehet kézzel előgyujtást módosítani.

2014. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
97es Honda Civicbe lehet?,ha igen hogyan?
2014. ápr. 22. 17:27
 3/9 kata kata ***** válasza:
Ha gyújtáselosztóval rendelkezik akkor igen! A gyújtáselosztó forgási irányával ellentétesen fordítva növelheted az előgyújtást.
2014. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
esetleg az előgyújtás okozhat olyat,hogy nagyobb terhelésnél csörgő hangot ad ki a motor?
2014. ápr. 22. 17:35
 5/9 kata kata ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kata kata ***** válasza:
Az is.
2014. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Ladán szoktam. Igaz nem egzaktul stroboszkóppal vagy egyéb műszerrel, hanem pusztán fülre.
2014. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem rakattál bele valami kókány chiptuningot, és normális benzint tankolsz, akkor nem kopoghat, gyárilag úgy tervezik, hogy ne kopoghasson... ha valami szakbarbár haver rátolt egy szarul megírt programot, akkor viszont nagy a baj!
2014. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nemtudom,mert 1 hónapja vettem az autót,de nemvolt chippelve,és nem füstöl olajat se eszi!
2014. ápr. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!