Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

SUZUKI SPLASH 1.0 GC,AC


2 millió ft-om van új autóra és csak ezt találtam. Már az, hogy ahogy láttam csak automata verzió van, már ez visszafogott kicsit, de érdekelnének a vélemények.



2014. ápr. 25. 17:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A règi Swiftekkel is 15 èvig semmi problèma nem volt, 1 pöccre indult mindig, viszont azt elismerem, hogy ez után az idötartam után már csak eszi a pènztárcát, mert rozsdásodik, 3 havonta törik a kipufogó, kuplung ès annak tartozèkai illetve a generátor sem megbízható, de az elmondottak ès a saját tapasztalataim alapján is csak ès kizárólag Suzukiban gondolkozom, elèg nekem csak a benzinre pènzt költeni. Am. ennek a Suzuki megbízhatóságnak törtènelmi háttere is van...
2014. ápr. 28. 10:50
 22/23 anonim ***** válasza:

Ekkora pénzpocsékolást. És autópályára city car - ami úgy-e: egy mozgó járműves 50 km/h órás ütközésre tervezet, vagy ráfutásra, kisebb koccanásra - ami még ott is lékvesztő, ja és még motoron kívül minden gagyi is benne? Bírom a Suzukit, hogy tudnak motorokat gyártani már vagy száz éve, és sokszor rádobnak egy bádog dobozt, még a 70-es, 80-as években is szégyen alkatrészekkel megtömve.


Használt megkímélt Skoda Fabia?


Öngyilkos jelölt. Elnézést! De bátor vagy, papírdobozban az autópályára menni? ;)


Nem beszólás. De ez vagy vakmerőség, vagy bele sem gondoltál?


C Corsa és C Polók öregedése óta a 2 millióért gazdaságos kisautó a Fabia lehet, vagy egy jól kifogod egyedi összerakott darab masszív és strapabíró bármi.

2015. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Suzuki megbízhatóságnak történeti háttere is van, igen második a Daewoo Tico után, amiből lakott területen kívül csak halottakat szednek ki. Ez ám a balesetvédelmi megbízhatóság, és szép történelem. Nyugaton ezek városi kisautók.
2015. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!