Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

SUZUKI SPLASH 1.0 GC,AC


2 millió ft-om van új autóra és csak ezt találtam. Már az, hogy ahogy láttam csak automata verzió van, már ez visszafogott kicsit, de érdekelnének a vélemények.



2014. ápr. 25. 17:56
1 2 3
 1/23 Beviz Elek ***** válasza:
Új autót nem vennék. Kivéve Porschét vagy Bugattit ha már megtehetném.
2014. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésed elolvasása után egyből a Dacia Sandero jutott eszembe. Ha jól tudom, az alapfelszereltségű modell abból is 2 millió ft körül van. Szerintem az jobban megéri, mint a Splash, bár azzal sincs semmi baj.
2014. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2 millióért vegyél inkább egy 2010 körüli astrát vagy focus-t, ha akarod is vmire használni meg, valamenyire szeretsz vezetni, 2m-es új autóba zéró extra van, ráadásul az 1000 köbcentis motorral én nem mennék ki a városból nagyon, szóval ha többet teszel meg napi 10-15 km-nél én egy jobb használtat vennék, a másik meg egy ilyen 2 milliós kocsinak pár éven belül semmi ára nem lesz ha elakarod adni
2014. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én meg inkább gyűjtenék még. 2 milliókért újból csak ilyen kis fosokat kapsz. Nézz körül, használtból ennyiért kapnál Toyota Avensis-t, VW Passat-ot, Volvo S80-at, Opel Vectra-t, Astra-t, Skoda SuperB-t, Honda Accord-ot... Stb, stb, stb...


Új autót akkor jó venni, ha van az embernek legalább 5-7 milliója. Én annyi pénzért vennék egy új Fiat Freemont-ot. Sztem rohadt jól néz ki.

2014. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a Splash nagyon kicsi. Mind méretileg mind motorilag. Városi szaladgálós kocsinak is alig-alig megy el. Inkább vegyél 1.2 - 1.5 milláért egy pár éves Swift 2-t.
2014. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Pedig nekem vidèkre kell autópályás használatra, mert busz ritkán jár erre :/

Jelenleg egy règi Swiftem van, ahogy láttam alig múlja felül :(

2014. ápr. 25. 22:53
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha mindenféle képen újat akarsz, akkor elég kicsi a választék ennyi pénzért. Én továbbra is azt mondom vegyél egy pár éves használt kocsit. Ha a Swifteddel mentél már hosszabb távra, akkor tapasztalhattad, hogy nem valami kényelmes. Egy Splash meg pláne nem.
2014. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Nézz körül, használtból ennyiért kapnál Toyota Avensis-t, VW Passat-ot, Volvo S80-at, Opel Vectra-t, Astra-t, Skoda SuperB-t, Honda Accord-ot... Stb, stb, stb..."


majd azt is nézze meg, hogy mennyi ezeknek a fenntartási költsége. Egy normálisabb pár első tárcsa ára ezeknél kis túlzással annyi, mint egy Splashnél a komplett fékgenerál :D


Ha a használtautón szét nézel, akkor 2 milláért már válogathatsz néhány keveset futott 2-3 éves kocsiból. Nagy csodára nyilván nem kell számítani, de egy Fiat Linea, Seat Ibiza, Focus vagy akármi azért mégis másabb, mint egy Splash. Nyilván, ha az ilyen 10-50 000km-es kocsik nem és csak 0km-es autó érdekel, akkor ez tárgytalan.

2014. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Jó, ebben mondjuk igazad van, meg használt autó mindig lutri, az új a biztos, de 2 millióért akkor se éri meg venni új autót, mert csak vackot kapni sajnos. Ezek pedig tényleg nem valók vidékre, autópályázásra. Meg a balesetre is gondolni kell, amiben ezek szintén nem jeleskednek.


Ha hosszabb távokat mész, akkor inkább nagy autóra van szükséged!!!

2014. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Inkább újat vegyél mégha kisebb is , gyengébb is mint némely lelakott rozsda boglya. Oda még 2 milla kell apránként. Az új meg csak új. A Daciával semmi baj nincs.
2014. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!