Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukival lenezik az embert?

Suzukival lenezik az embert?

Figyelt kérdés
regi swiftet vennek csak felek h leneznenek vele. szerintetek?

2014. ápr. 19. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen dolgok aggasztanak, akkor vegyél Maseratit.
2014. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Magadnak veszed az autót nem pedig másnak.Így azt xard le ki mit gondol rólad az autód miatt.Az ilyen lenézlek mert suzukid van gyökerekkel nem érdemes foglalkozni!
2014. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
De ugyan ez igaz kb minden más kis, régi, stb autóra, továbbá igaz az élet sok sok területére is. Mármint amit a kettes írt. Magadnak veszed, örülj neki, használd, neked jó legyen a többit xarjad le.
2014. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát igen. Ha zavar, akkor ne vegyél ilyet. Hanem helyette valamit 10 millióért. Azzal tuti nem néznek le. Régi swiftet a szegények vesznek. Ha egyszer szükséged van autóra, de csak ilyet tudsz venni és fenntartani, akkor édes mindegy, hogy lenéznek-e, nem? Nem fog ettől több millió hullni a kezedbe, hanem muszáj akkor ilyennel járni, ez van. Aki lenéz, mondd neki, hogy vegyen neked jobbat, neked csak erre tellett.


Ezeket a régi swifteket egyébként nem az értékük meg kinézetük miatt szokás lenézni, hanem a papír kaszni miatt. Életveszélyesek sajnos. Balesetnél nem szívesen ülnék ilyenben. De ha csak erre van pénz, akkor erre van pénz, ennyi. Sajnos ilyen a világ. A szegények meghalnak kizárólag azért mert kevés pénzük van. A gazdagok pedig túlélnek mindent. Én is egy 15 éves fossal járok, ha belém jönne valami gazdag köcsög, ott dögölnék meg. De csak próbáljon valaki lenézni, úgy, hogy tudok róla.. Ott helyben vágnám el a torkát és rabolnám ki, hogy új autót vegyek!

2014. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Minden autóban meglehet halni. Sőt, egyik hasonló korú és kategóriájú kis autó sem biztonságosabb a Swiftnél.

Ha téged meg ennyire aggaszt a presztízs, akkor vegyél egy F-Astrát. Az már német csodaacélból készült, abba nem kötnek ám bele...

2014. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Én már 16 éve vezetek, de még sosem volt akkora balesetem, hogy a karosszéria vastagságán múlott volna a túlélésem. Egy koccanásnál meg tök mindegy.

Le fognak nézni a régi swifttel, de kit érdekel? Az olcsó kisautóknak is megvan a maga varázsa...

https://www.youtube.com/watch?v=sZ1S7-PJtZ0

2014. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

"regi swiftet vennek csak felek h leneznenek vele. szerintetek?"

Szerintem? Szerintem vegyél egy új 5-ös BMWt, azzal tuti nem fognak lenézni. Vagy ez nem fér bele a keretbe? A régi Swift árában lévő autók közül egyik sem lesz olcsóbban fenntartható, mint a Suzuki. Vehetsz te annyiért mondjuk egy rossz Mondeot vagy Pug 406-ot is. Ha a Swifttel lenéznek, akkor ezekkel is le fognak.. :D

2014. ápr. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen problémákat. :D Még egy régi Skodának is meg kell adni az elsőbbséget a Kresz szerint, ott nem nézik, hogy mivel mész..
2014. ápr. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Két féle Suzukis létezik: Az egyik az igénytelen fajta aki agyonhajtja, ebből sok van, nem érdekel ha le is pontoztok akkor is sok van!


A másik a normális fajta aki spórolni akar és rákényszerül.


Hagy tegyem hozzá, a suzuki korántsem olyan fasza kocsi, azért eszik keveset mert papírkönnyű a tömege, de sajnos egy koccanás és nyekk.



Mindenesetre, én csak azokat nézem le akik menőzni akarnak vele és agyonhajtják, okozzák a sok balesetet, aki rákényszerül azzal nincs semmi bajom, de alapjában véve a suzukival sincs, csak egyszerűen nem egy életbiztosítás, annyi a bajom vele.

2014. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Melyik hasonló méretű autó viselkedne másként... nem egy SUV-hoz kell hasonlítani vagy egy 2 tonnás kocsihoz.
2014. ápr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!