Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT Coupe új model tervezé...

Audi TT Coupe új model tervezése? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt a feladatot kaptuk, hogy tervezzünk egy új modellt a fent említett családhoz és ehhez szeretnék ötleteket kérni :).
2014. ápr. 15. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


remélem tudtam segíteni

üdv,

egy autómérnök (nem tervező, nem dizájner)

2014. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hát látszik is a szakértelem, utolsó
2014. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt a tervet kell finomítani, átérzem az Audi formenyelvét egy vonalzó kell hozzá meg egy kis meghúzott vonal
2014. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eddigi TT-k formatervét, esetleg más hasonló kialakítású autókat, vedd bele a fantáziád és rajzold meg.
2014. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

továbbterveztem az v001-et, ebből már lehet gazdálkodni


[link]

2014. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

az első egész jó lett én még belekalkuláltam a dinamikát meg az elektronikus kapcsolóáramköröket.


[link]


egy bme járműmérnök PhD hallgató

2014. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy elég nehéz feladat, mert még az Audi mérnökei sem tudtak valami formabontót alkotni, bár nem is akartak, mert egy ilyen jelentős szériának a lényege, hogy megtartsuk az autó fő profilját és 5km-ről felismerd, hogy ez bizony egy TT.


[link]


Nekem ez jött ki. Kicsit aránytalan. Sokat nem lehet rajta variálni szerintem mert akkor az már nem az lenne ami.

2014. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6! nem kockaladát kell hanem tt-t :)
2014. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ötlet: shooting brake. Igaz volt ilyen elképzelés gyárilag is, de az inkább úgy nézett ki hátulról, mint egy hatchback (Golf).

Fogd meg a TT oldalnézetét, kicsit nyújtsd meg a lelki szemeid előtt a hátsó túlnyúlását és képzelj oda az első ajtó vonala mögé egy Volvo P1800ES-hez hasonló hátsót, csak modernebb vonalakkal.

Meg lehet kicsit nyújtani az ajtókat, így harmonikusabb lesz a forma.


Ha értesz a Photoshop-hoz, akkor nem nagy was-ist-das.


(Közben utánakerestem, valaki ugyanilyet alkotott RS5-ből: [link] )

2014. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már ezekért a rajzokért és kommentekért megérte kiírni.... :D Mindenkinek ment a zöld pacsi XD
2014. ápr. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!