Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt aki benzinkutasként...

Van itt aki benzinkutasként dolgozik? Milyen munka, miket kell csinálni, hogyan telik egy nap?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott az orrukat piszkálják, beszélgetnek, cigarettáznak, nem segítenek tankolni. 3 kút van a 20 km-es körzetemben, de mind3 ilyen sajnos. messzebre meg nem akarok menni.
2014. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Orrukat piszkálják... ezen szakadtam. :D De valami bennfentesebb komment érdekelne.
2014. ápr. 13. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Kútja válogatja. A család hosszú időn keresztül nem tolerálja jól az éjszakázásokat. Ha nincs éjszaka nyitva, az már egy nagyon jó pont. Autópálya mellett több a pénz, de több a meló is. Lehet, hogy rákényszerít a csapat a lehúzásra, ha nem vagy hajlandó rá, akkor kiutálnak. Ki lehet fogni olyan helyet, ahol nem kell meglopnod senkit, csak szerencse kell hozzá.

Ha kötelező kint ácsorognod a placcon, akkor télen cudar tud lenni. Huszonévesen ajánlom csak és akkor sem tovább néhány évnél. Hamar bele lehet fásulni a sok hajlongásba, sggnyalásba.

2014. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 14. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
ha fukar a főnököd akkor szopás,(persze kútmérettől, és forgalomtól függ, ez a személyes tapasztalatom) itt egy műszakba egy embert alkalmaz és egyedül kell maminak tankolni bankkártya terminálal szopni amikor 500m-es sor áll, és emelett még kávét főzhetsz, takaríthasz, hülye vevő hisztijét hallgathatod, mellesleg napi zárásokat, elszámolásokat, bevételezéseket csinálhatsz, ami szem szájnak ingere, ha meg egy műsszakba 3an dolgoznak akkor túrhatod az orrod :D
2014. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt az orrtúrást el tudnám viselni. :D
2014. ápr. 17. 00:17
 7/8 anonim válasza:
100%

Dolgoztam kúton elég változatos, nem a szó jó értelmében!


- Nincs olyan nap, hogy ne lenne vásárló, aki kiakarja játszani a fizetést. Elhajtana, bemegy mintha fizetne, de csak WC-re megy... 20 000-et adtam miért 10 000ből ad vissza, szerencsére van kamera, így ezen törtetők nem járnak sikerrel. Ezen emberek szeretik a történetet kifordítani, nem hogy beletörődne ez most nem jött be neki!

- 10 000-ért kér naftát 9999-nél őrjöng átvertük! Teszek neki még egy cseppet 10 003Ft, amiért 10 005-öt kéne fizetnie, de mivel ő csak 10 000-ért kért nem akar fizetni, újabb őrjöngés! A borravalót lesheted gyökér jelzők a jobb kategóriás beszólások...

- Opsz elfelejtettem elhozni a pénztárcám, majd visszajövök holnap oké? NEM NEM OKÉ!

- Kér áfás számlát? Nem kér, majd meggondolja magát mégis kér, ohh de nem is erre a cégnévre hanem a másikra, ááá mégsem kérek... Közben a sor meg csak nő, ez a gyökér kutas meg ki sem ment segíteni a terhes nőnek tankolni!

- WC ingyenes a fizető vendégnek, amúgy 100Ft, kamera veszi a bejáratot és minket is, a hiányt ki fizeti vajon?

Majd tankolok miután sloziztam OKÉ??? Rendben. Telepakolja a wc-ét lehúzni elfelejti, az nem trendi, ezzel is védi a környezetet... Majd vásárlás nélkül távozik!

- Beparkol a benzines + etanolos kútfejhez, majd gázt akar tankoltatni, potom 7 méterre a kútfejtől... Őrjöng miért nem tankolok neki, miért vagyok ilyen lusta, tetves rohadt ember?!? Jó szándékúan kérgezget anyámról...

- Húh csak 500Ft hiányzik neki a tankolt összeghez, tegnap adott a kutasnak 1000-et vonjam le abból! Napi 24 óra meló, majd váltás, nyilván nem nekem adta, mint kiderült nem is nálunk tankolt. Végül csak előkerült az az 500Ft! Jókívánságait tolmácsolja családom és édesanyám felé... KÖSZ!

- Helló lennél olyan kedves megtankolnád a kocsim? Keréknyomást is tudnál nézni 2,2-re állítsad be kérlek. Köszönöm! Addig innék egy kv-ét is amíg végzel, köszönöm.

Igen szívesen segítek, elkészítettem a kv-ét, majd otromba módon megkértem, hogy a teraszon fogyassza el, mert a boltot nem hagyhatom felügyelet nélkül, valamint a dohányzásra kijelölt hely is csak sajnos kint található.

Nos itt jött a kiakadás, a kezdeti udvarias stílus átment családfa értelmezésbe... Panaszkönyv, tankolás nélkül távozott, ekkor döbbentem rá a kv-ét elfelejtette kifizetni!

- Ohh szegény megfáradt anyuka, a dohányzó asztalon kell, hogy pelust cseréljen, egy kicsi mellé ment, nem baj azért vannak itt ön nem? Persze, persze...

Kidobnád ezt, és repül a pelus, leesett nem baj, úgy is látja nincs éppen nagy forgalom belefér az időmbe!

- A kedves vendég kv-ét kér, amihez jár max 2 cukor és 1 tejszín, benyúl a pulton és elvesz még 1et. Felhívja az ember a figyelmét 1 db jár a második + 20Ft, reakció kiakadás, őrjöngés. Hiába megérdemeltem, hiszen szólni mertem, irány a panaszkönyv! Önelégült vigyorral olvasgatja milyen szépeket írtak rólam és családomról. Hiába sok a rajongom, nem szabad ezen meglepődni!

Mielőtt az utolsó cseppet!!! is meginná felüvölt kínjában, rögtön rosszul lesz ez a tejszín savanyú, ezért ő nem fizet! Hát nem is fizetett, újabb bejegyzés a szent könyvbe...

- Jól szituált úriember elővesz egy valag 20 000-est, több pénzt legyez előttem, mint amit életemben kereshetnék. Ezért már érdemes lenne, rossz útra térni :) Számla végösszege 39 990Ft, de nincs apró a kasszában. Értetlenség, hogyan lehetséges ez? Az értetlenség gyorsan átcsap félhabőródásba, majd őrjöngésbe. Beindulnak a csavarok a kis buksijában :Itt őt átakarják vajon verni?

Nem de nincs apró a kasszában, családfa elemzés, majd a megváltó ötlet. Megvár menjek el pénzt váltani! Persze addig ő nem adná oda a pénzt amíg nem érek vissza, másik lehetőség jövő héten erre jár, majd akkor behozza a pontos összeget...

Felajánlottam neki fizessen kártyával, gond letudva. Ááá kioktattam hiba volt, őrjöngés, családfa elemzés, majd panaszkönyv. Időközben kiszolgáltam 9 alsó kategóriás fizetésű vásárlót, maguknak tankoltak mert én ezzel a díszpinttyel voltam lefoglalva, apróval sajna nem fizettek, kevésért tankoltak de 5-10 Ft-on nem akadtak fenn!

Az úriember végül elfogadta a felajánlássómat, egyen egy 50Ft-os bonbont. Sajnos nem ízlett neki, kiköpte, így újra tartózok neki 10 Ft-al!

Végezetül egy kv-zó vendég megelégelte és adott neki 20Ft-ot, hogy fejezze már be!!! Ilyen boldog embert még életemben nem láttam, mintha valaki az életét mentette volna meg...


A történeteket napestig írhatnám, nem érnék a végére. De majd te is kitapasztalod, ha kutas szakmára adod a fejed :)

2014. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vá, hát na az ilyenektől féltem
2014. máj. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!