Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Bmw 316i Coupe-t kb....

Egy Bmw 316i Coupe-t kb. mennyi pénzből lehet megcsinálni kb ilyenre? Szeretnék azért egy olyan autot pont mint ez, és annyi számítana hogy csak tankolni kelljen. Igaz nem uj autorol beszélünk kb.96-os évjárat körülit néztem

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 21:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Minden csak pénz kérdése ezt ti is nagyon jól tudjatok sztem..:) mellesleg nekem az az 'alap' auto is megteszi , nagyon szép és nincs szétspoilerezve meg .. hat igen 320 coupe-ból annyi rohangál , hogy 1 kezemen megtudom számolni.. végülis..
2014. ápr. 13. 01:57
 12/19 anonim ***** válasza:

mar irni akartam latatlanba, h csak a hulyegyerek felirat hianyzik :)

de ez igy szep!

dinamit dob googliba, van valasztek.

viszont az 1.6 csak magad szivatod, vegyel min 2.0, de inkabb nagyobb motorral, azokat a boyracerek elkerulik, tobb esellyel jobb allapotuak.

2014. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Minden ruppotlan boyracer 16-ot vesz, mert az a legolcsóbb, de legalább mégis BMW_be ül, és ott az embléma rajta....nekik ennyi már elég.


Csak tudod, mikor rájössz, hogy a 16 annyi eszik mint a 20i akkor elkezdesz majd gondolkodni, hogy kinek tudod gyorsan eladni azt a benzintemető lomha szart.


És igen...alap autó, DE! az összes BMW kivétel nélkül úgy néz ki a legjobban, hogy ha alapnak van meghagyva. Az Mpackett is alap, gyári hivatalos szett, nem pedig vasalódeszka fent a csomitetőn, meg sárkányos matrica az oldalán.

2014. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert miről szól az autó tuning, ha nem a pénzről? Felraksz egy racsingszűrőt meg reszelsz kicsit a hengerfejen és +50 ló? :D Álmodj királylány...

Egy suzuki 11 másodperc alatt gyorsul 100-ra, míg a 316 12,7 alatt... lesz mit reszelni a hengerfejen, ha nem akarod, hogy levillogják a BMW-det. :D Én is BMW-t akarok, most is vehetnék 4 hengeres E36-ot, de inkább spórolok még, és veszek egy 6 hengeres E46-ot.

2014. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
[link] ezt néztem , de ez az okmányok nélküli dolog ez nekem nem tiszta..
2014. ápr. 13. 11:07
 16/19 anonim ***** válasza:

A levillogást emlegetni vicces, mert még ha az egyik autó lassabban is gyorsul fel 0-100 km/órára, attól még tud ugyanúgy gyorsan menni.

De minek gyorsulgatni, ha nem versenypályán vagy?

Egy rokonomnak 2005-ös 318i van, 9 sec alatt gyorsult, többször mértük. Mégis szabálykövetően lassan megy és a kis suzukisok is előzgetik, mert azt hiszik, csak 1.8-as motor van benne, közben meg 2 literes valami 145 lóerő körüli.

Ha csak közlekedni akarsz, elég lenne a 316i is. Ha meg versenyezni, akkor mindig lesz gyorsabb alapon vegyed a legerősebb nem m3-ast e36-ból, a 328i-t.

2014. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Idézek a linkelt hirdetésből:

"Okmányok nélkül, adásvételivel egyben eladó! Gyengébbek kedvéért az autónak nincs papírja"


Ezek után még mindig nem érted mit jelent az okmányok nélkül kifejezés, akkor te hihetetlenül agyhalott lehetsz...

2014. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok agyhalott öreg ,de nem tudom konkrétan ez mit takar , MILYEN KÖLTSÉGEKET stb. van ilyen kpm vagy kmp vizsga is nemtudom az is kell -e ilyenkor meg ilyenek.. nem vagyok agyhalott.. ne tévessz össze magaddal légyszíves.
2014. ápr. 13. 18:59
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmilyen vizsga, alkatrésznek megveheted és szétbonthatod, az a kocsi forgalomba már soha nem kerülhet vissza, nem véletlenül ennyi az ára. Na de én itt befejeztem, te egy kretén vagy komolyan, szarér hugyér nincs BMW, fogadd el, vagy nézelődj hátha kifogsz valami rozsdaboglyát 350-ért, akkor talán elég lesz a pénzed arra, hogy biztosítást köss rá meg a nevedre írasd... Nekem sincs több pénzem mint neked, de én inkább spórolok még hozzá, minthogy megvegyek egy szart pár százért, mert ennyiért nincs jó állapotú autó, még a 316-ból sem, az is mind le van lakva, és nem a felnire meg a sportdobra fog elmenni a pénzed, hanem arra, hogy a futóművet, kormányművet, fékeket, rohadó kasznit, meg egyebeket rendbe rakj rajta...
2014. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!