Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa romeo 147 első kocsinak?

Zyzzga kérdése:

Alfa romeo 147 első kocsinak?

Figyelt kérdés
5-700000 ertekben gondolkoztam. Mennyire felelne meg elso kocsinak?fontos lenne hogy pl egy targyalason megtudjak jelenni vele.velemenyek,tapasztalatok?
2014. ápr. 8. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy csomó nyűgöt akarsz a nyakadba akkor az Alfa egy tökéletes választás ebből is a Twin Spark, tuti hogy hajtókarcsapágyas lesz, kettőbe cseréltem motort ez miatt. Te tudod :)


Egy Ford Focus, Volkswagen Passat vagy Audi A3 az lehet hogy kevesebb meglepetést okozna és a tárgyalásra is időben odaérnél :)

2014. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tárgyalásra megjelenni?:) Dobsz hozzá még 300-at és lehet belőle Mazda 6, Honda Accord vagy Peugeot 607.
2014. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Pocsék az autó megbízhatósága, és nem ad komoly megjelenést. Első autónak mindig olyan kell, amit olcsó fenntartani, hiszen az első autó miatti tapasztalatlanságból adódó hibákat, károkat is meg kell fizetni.

Én ez okból G Astrát vagy IV Golfot, vagy bármilyen tipusú, korú japánt ajánlok.

Ezekkel megjelenni is lehet és bármi történik, nem megy rá a gatyád, tapasztalatszerzéshez tökéletesek.

2014. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Sehanyadiknak sem! Ez egy kalap szar életbe nem vennék ilyet. Ha tárgyaláson szeretnél megjelenni vele, akkor egy kicsit tenni kéne hozzá, de talán egy benzines Awensist bírsz ennyiből venni. Vagy egy B Vectra/G Astra.
2014. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel max haverok előtt tudsz megjelenni. Tárgyalásra komoly autót vesz az ember (Octavia, Vectra, Avensis, meg amiket még soroltak), nem olasz agresszívet.
2014. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Na látom megjelent a sok fotel huszár, akik még Alfa Romeoban se ültek. Ha veszel egy karbantartott példányt, akkor nem lesz vele sokkal több gondod, mint egy hasonló korú akármilyen autóval.

Golf 4, Astra meg ilyen förmedvények nem is értem, hogy kerültek szóba, mint alternatíva? 12 egy tucat belőlük.. Vezetési élmény, motor, fék, futómű, 0! Nem lehet egy napon említeni egy 147-es Alfával.

Nem értem egyébként hol jelensz meg egy Astrával, vagy Golffal, valamelyik lakótelepen?

Megsúgom amúgy, hogy tárgyaláson 3 milliónál olcsóbb autóval senkit nem fognak megnézni. A komolyabbakon még 10-15 alattival se.

2014. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen autót javasolnátok helyette? Fontos hogy egyedül használnám, szóval Passat-ok nem jönnek szóba.
2014. ápr. 9. 14:29
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

"Fontos hogy egyedül használnám, szóval Passat-ok nem jönnek szóba."

Ezt kifejtenéd?


Valamint azt se értem, hogy a #6-os válaszoló kommentjét miért kell lepontozni. ÉN teljesen egyetértek Veled, 6-os!

2014. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj hogy ebből a pénzből, tucat autókat kapsz, amit bárki megvehet semmi nagy durranás nincs benne. Ha ennyire fontos a megjelenés, akkor ne legyél kis stílű. Kerek lámpás merci, pl. beállítasz egy hófehér Avantgarde vagy Elegance full bőr automatával, ezeket megkapod ebben az árban. Jobbat nem tudok vagy marad a kompromisszum.
2014. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy nem kell nagy autó.Egyedül utazok, max a barátnőmmel. Viszont fontos, hogy kényelmes legyen 1-2 főnek.
2014. ápr. 9. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!